Latvijā
Kriminālziņas

Bijušais darbinieks no veikala kases nozog 2300 eiro 16

Foto: LETA

Šā gada 7. maijā par 2300 eiro zādzību no veikala kases Salaspilī aizturēts kāds tā bijušais darbinieks, portāls LA.lv uzzināja policijā.

Policija atklāj, ka naktī kādā Salaspils pārtikas veikalā nostrādājusi signalizācija. Veikalā ieradušies apsargi konstatēja, ka ir notikusi ielaušanās. Veikalam bija sabojāta siena un izsists stikls, kā arī no kases aparāta pazuduši vairāki tūkstoši eiro. Tobrīd ļaundari jau bija aizbēguši.

Informācija par notikušo tika nodota Valsts policijai (VP), kura noskaidroja, ka šo noziegumu, iespējams, izdarījis 1995. gadā dzimis vīrietis. Viņš iepriekš šajā veikalā strādājis un bijis atstādināts no darba. Arī tolaik, kad jaunais vīrietis strādāja šajā tirdzniecības vietā, darbinieki bija ievērojuši naudas zudumus.

Noskaidrojot jaunā vīrieša atrašanās vietu, policisti vakar, 9. maijā, viņu aizturēja. Pārmeklēšanas laikā pie viņa tika atrasti aptuveni 2000 eiro. Vēlāk izrādījās, ka šī nauda, visticamāk, ir zagta no jau minētā veikala. Vīrietis atzina savu vainu izdarītajā noziegumā. Vēlāk atklājās, ka pārējo zagto naudu – 300 eiro, viņš bija ieskaitījis kontā savai sirdsdraudzenei, kura vēl nebija paspējusi naudu izņemt un iztērēt.

Likumsargi atzīmē, ka minētais vīrietis jau iepriekš bija izsludināts meklēšanā par Balvu apvidū izdarītu zādzību. Tāpat Salaspils iecirkņa policisti izmeklēšanas laikā atklāja vēl divas zādzību epizodes, ar kurām, iespējams, saistīts šis vīrietis. Abos gadījumos sievietēm no somiņām tikusi nozagta nauda.

Aizdomās turētajam vīrietim ir piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

LA.lv