Uncategorized

Bijušais Krievijas premjers: ja Krievijas vara netiks apturēta, tā apdraudēs citas valstis 16

Foto – LETA/AFP

Ja Krievijas esošā vara netiks apturēta, tā apdraudēs citas valstis, intervijā “Latvijas Radio” teica viens no redzamākajiem Krievijas opozīcijas pārstāvjiem, bijušais Krievijas premjers Mihails Kasjanovs.

“Krievija pašreiz karo ar Ukrainu. Tas notiek, kā tas notiek. Es, protams, te domāju Putina [Krievijas prezidenta Vladimira Putina] režīmu, nevis visu Krieviju un tās iedzīvotājus, bet gan varu. Un, ja šīs darbības netiks apturētas, tad man jāsaka, ka jā, pašreizējā Krievijas vara apdraud citas valstis,” pauda Kasjanovs.

Viņš arī akcentēja, ka tāpēc situācija Ukrainā ir ārkārtīgi būtiska.

“Visai civilizētai pasaulei ir skaidri jāpastāv uz saviem principiem. Ja tiks mēģināts apmierināt agresoru ar kaut kādiem kompromisiem, tad ir jāgaida nākamos upurus,” norādīja Kasjanovs.

Saistītie raksti

Kasjanovs ir opozīcijā esošās Krievijas Republikāniskās tautas partijas – Tautas brīvības partijas (RPR-PARNAS) līdzpriekšsēdētājs, un šīs partijas līdzpriekšsēdētājs līdz nogalināšanai pagājušā mēneša beigās bija arī Boriss Ņemcovs.

Kasjanovs bija ieradies Eiropas Parlamentā Strasbūrā, kur tikās ar visu politisko frakciju vadību, kā arī Eiropas Komisijas priekšsēdētāju Žanu Klodu Junkeru un augsto pārstāvi ārlietās Federiku Mogerīni.

LA.lv