×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2015
Drukāt

Bijušais nelegālā alkohola tirgonis atkal pieķerts. Kratīšanā Talsos policija atsavinājusi 50 pudeles (7)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Šā gada 10. jūlija vakarā VP Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu policijas iecirkņa darbinieki veica sankcionētu kratīšanu kādā adresē Talsos, A. Pumpura ielā, nolūkā izņemt nelegālus alkoholiskos dzērienus.

Kratīšanas laikā pārbaudāmā persona – 50 gadus vecs vīrietis – policistiem izdeva dažādus alkoholiskos dzērienus dažādos tilpumos. Atsavinātas 45 0,7 litru, piecas 1 litra pudeles ar alkoholu bez akcīzes markām, kā arī četras 1,5 litru tilpuma plastmasas pudeles ar brūnas krāsas šķidrumu un trīs šādas pudeles ar baltu saturu, kam ir alkoholiskajam dzērienam raksturīgas pazīmes, portālu “la.lv” informēja policijas pārstāve Jolanta Knīse.

Vīrietis, pie kura atrasti šie dzērieni, jau agrāk nonācis policijas redzes lokā par šādu rūpalu.

Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss par ar akcīzes nodokli apliekamo preču (to skaitā preču, kurām piemērojams akcīzes nodokļa atbrīvojums vai atvieglojums) iegādes, realizācijas, uzglabāšanas vai pārvietošanas (pārvadāšanas) noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem paredz naudas soda uzlikšanu fiziskajām personām no septiņdesmit līdz septiņsimt eiro, bet juridiskajām personām — no septiņdesmit līdz septiņtūkstoš simt euro, konfiscējot šīs preces un to pārvietošanai (pārvadāšanai) izmantotos transportlīdzekļus vai bez konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Un ko tad, nav neviena, kas varētu virietim saprotamā valodā pastāstīt, ka tā darīt nav labi? Tādos gadījumos uzreiz nāk šaubas par policiju.

  2. A kas paliek ar Jurčiku (Juri Kniploku)?

  3. drīz tirgosies atkal Atbildēt

    Un tad tauta brīnās kāpēc tik daudz cilvēku iet bojā Latvijā no dzeršanas izraisītiem negadījumiem. Kozlovski ārā!

  4. Vai ar jauno prezidentu un laiku nevajadzētu to točku īpašniekus un piesedzējus varas ešalonos izdzenāt?

  5. tur pašvaldibas policists simsons savus konkurentus žmiedz. visi zin ka simsona meita tēma paspārnē točku tur, bet to nez kāpec nekad policija nakrata:) savādi vai ne? un ari atzimeta ” točku kartē” pazūd no turienes. redz cik labi but policistam:) dari ko gribi un vienmer priekšnieciba piesags.

    • tev ir pilnigi garam informacija par simsonu,ja nezinaji simsonam ir tikai 2 meitas un dels,ja viena meita dzivo parak talu no talsiem,bet otra-vinai parak augsta izglitiba lai tirgotos ar ļergām,…taka pirms raksti padoma,ko raksti..un no sakuma noskaidro…aunapiere

Draugiem Facebook Twitter Google+