×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. jūlijs, 2016
Drukāt

Bijušais Olaines pašvaldības deputāts Sarva pārsūdzējis 13 dienu administratīvo arestu par braukšanu dzērumā (2)

Foto no videoFoto no video

Pilnvaras zaudējušais Olaines novada domes deputāts Jānis Sarva (“A8 partija”) pārsūdzējis Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesas nolēmumu par 1300 eiro naudas soda un 13 diennakšu administratīvā aresta piemērošanu.

Kā aģentūra LETA uzzināja tiesā, apelācijas sūdzība tika iesniegta 4.jūlijā un tagad nosūtīta uz Rīgas apgabaltiesu.

Tāpat tiesa uz četriem gadiem atņēma viņam transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Administratīvā pārkāpuma lieta tika ierosināta pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 149.15 panta par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā vai narkotisko vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Kā iepriekš ziņoja LTV, aizdomīgo automašīnu pamanījuši iedzīvotāji un izsaukuši Olaines novada pašvaldības policiju, kas konstatējusi, ka automašīnas vadītājs ir pamatīgā reibumā, un izsaukusi Valsts policiju. Sarva no sadarbības ar likumsargiem ir atteicies, nevēloties veikt alkohola ekspertīzi, kas pielīdzināms dzēruma atzīšanai. Pats Sarva noliedza, ka būtu sēdies pie stūres alkohola reibumā, taču sīkāk notikušo nevēlējās komentēt.

Tāpat iepriekš tika izbeigtas Sarvas deputāta pilnvaras, jo likumīgā spēkā stājies deputātu notiesājošs tiesas spriedums. Ņemot vērā, ka spēkā stājies spriedums krimināllietā, kurā Sarva bija apsūdzēts par fotoradara uzrauga automašīnas sabojāšanu un uzbrukumu apsargam, viņa deputāta pilnvaras izbeigtas.

LETA jau ziņoja, ka 2014.gadā Rīgas rajona tiesā nonāca krimināllieta, kurā Sarva bija apsūdzēts par fotoradara uzrauga automašīnas sabojāšanu un uzbrukumu apsargam, bet apsūdzēts par uzbrukumu apsargam – viņa brālis Guntis Sarva. Brāļi Sarvas savu vainu viņiem celtajā apsūdzībā par fotoradara uzrauga automašīnas sabojāšanu un uzbrukumu apsargam tiesā neatzina, taču stājās spēkā notiesājošs tiesas spriedums, līdz ar to Sarva zaudēja mandātu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Sarva! Nepadodies!

  2. Jā ,ir tik zemas morāls cilvēki un pie tan vēl deputāti ,kas neapzinās savu pārkāpumu,bet izdarīto šmuci cenšas nomazgāt .pa tiesām vazājoties

Draugiem Facebook Twitter Google+