×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
10. augusts, 2018
Drukāt

Bijušais premjers Vilis Krištopans vadīs raidījumu televīzijā (33)

Ekspremjers Vilis Krištopans. Foto - LETAEkspremjers Vilis Krištopans. Foto - LETA

Jau no šīs nedēļas kanāla RīgaTV 24 raidījuma “Nacionālo interešu klubs” vadītāja lomu uz laiku uzņemsies bijušais premjers un uzņēmējs Vilis Krištopans. Tāpat kā iepriekš, raidījumā notiks diskusijas par Latvijai un latviešiem svarīgām tēmām, tostarp notiekošo politikā un ekonomikā, portālu LA.lv informēja kanāla pārstāvji.

Savu TV debiju Krištopans piedzīvoja jau vasaras sākumā, kad bija viens no pieciem raidījuma “Preses klubs” viesvadītājiem. Nu ekspremjers uzņēmies nedaudz pastāvīgāku lomu satura veidošanā un uz laiku kļūs par raidījuma “Nacionālo interešu klubs” vadītāju.

“Piekritu piedalīties, jo raidījuma nosaukums ir man tuva tēma – Nacionālās intereses. Kāda ir Latvijas vieta, ko mēs varam darīt, lai konkurētu un nepazustu Eiropā un pasaulē? Tas ir mans ziedojums, lai šī valsts kļūtu labāka,” Krištopans skaidro, kāpēc piekritis kļūt par raidījuma vadītāju.

Pievienot komentāru

Komentāri (33)

 1. Mācīs muļķus dzīvot? Atbildēt

  Tik zemu šis kundziņš nokritis ,ka nu ieradies viņa dēvētajā muļķu zemē ,kļuvis par TV 24 raidījumu vadītāju? Kā tik zemu nobraucis? Vai arī Amerikā kļuvis tik bagāts ,ka tagad atbraucis uz muļķu zemi ,lai izklaidētos un pazīmētos TV ekrānos.

 2. Nu jau TV 24 galīgi auzās.

 3. Pirmais raidījums – Muļķu zeme un tās iemītnieki; otrais – Kā es šiem noqizģīju pirmo miljonu …

 4. prieks, ka beidzot, nu beidzot TV24Rīga noies uz grunti. Tajos radījumos ar Vilīti, tas bija tik neinteresanti un garlaicīgi, ka vienmēr izslēdzu. Novēlu viņam garu mūžu TV studijā! Tikai gaismu, gaismu neaizmirst izslēgt, pirms durvju slēgšanas!:))

 5. bez tam – viņš nekādi neatbilst pat visattālākajam priekštatam par raidījuma vadītāju – nesimpātisks plātīzeris.

 6. RīgaTV 24 – lūdzu nebojājiet sev reitingu! Pietika jau ar to vienu nedēļu. Ko gan mēs vēl neuzzinājām par viņa paša krutumu, ģeniālajiem bērniem, apsviedīgo sievu, Latvijas atpalicību no ASV un Somijas??? Pietiek jau, ka Streipa propagandas kanāls jāpārslēdz.

 7. ka var but, ka gandriz visi premjeri palika miljonari? Seviskp Kristopans. Baltezera villa, Amerika villa. Skele vismaz tirgojas ar pukem( un uznemumus par !latu) ,bet Kristopans tikai bumboja. Pat musu laika ne visi basketbolisti var klut par miljonariem. Kristopanam vajadzeja zeme ielist aiz kauna, ko vins izdarija ar tautu, nevis list vel Tv.

 8. Vienam manam paziņam bija darījums ar šo tipu, pastāstīja man kā viņš apkrāpa valsti nemaksājot pilnu nodokli par darījumu.

 9. Ko gan meklēsi šeit Latvijā? No padomju laikiem vairs nav palicis neviens uzņēmums, ko patriotiski pārdot par 1 latu ”investoriem”. Arī Latvijas meži, lauksaimniecības zemes veiksmīgi izandalētas ārzemniekiem, ieskaitot skaistāko vietu īpašumus jau valdības līmenī. Šāda veida patriotu pie mums , nudien, netrūkst.

 10. Neticu viņam. Kas noticis, kāpēc atpakaļ Latvijā, vai ASV arī muļķu zeme?

 11. Paredzami, ka kundziņš stāstīs cik labi viņš dzīvo ASV, paslavēs savus vecos čomus LV un demonstrēs savu nekompetneci un deģenerāciju visās jomās, kā jau ierasts. Apsveicami

 12. Atkal viens raidijums uz kredītu maksātāju rēķina.Ai kā mēs dzīvojam uz tautas rēķina.Nokaunējušies būtu.Sākumā lietojām libreses ar spārniņiem līdz aizlidojām līdz ātrajiem kredītiem lai Krištpānu redzētu un vēl dažu labu zaglēnu.

 13. Man gan patīk,nav tukša pļāpāšana,bet ir arī ko pastāstīt citiem no savas pieredzes.

 14. Vai bija vērts tā tērēties, lai tagad sakasītu naudiņu Tv. Vai tad visi par latu pārdoto valsts uzņēmumu atgriezeniskās saites naudiņa tā strauji izsīkusi?

 15. TV 24 pārdevās!!!

 16. Vai pastāstīs, cik krievijas netīrās naudas miljardus atmazgāja viņa Deutsch-Lettische Bank?

 17. Nu pielieciet vèl Godmani un Kalvìti un lai padiskutè bariņà!Varès droši izslègt televìzóru!!👎👎👎

 18. Sava kabata tuváka😬

 19. Vai dzīve ir vieglāka šai zemē, kuru viņš nosauca par “muļķu zemi”, nekā Floridā ??

 20. Atkal Muļķu zemē dzīvojošos mācīs ?
  Pats jau ar atgriezās – laikam jau par muļķi sajutās…

 21. Vili, kur ir solītais asfalts no katra ciema līdz Rīgai?

 22. Vili, kur ir solītais asfalts no katras “sētas” līdz Rīgai?

 23. vairs ASV nedzīvo?

 24. vai kāds viņam pateiks, lai 10 reizes raidījuma laikā neiepin pašslavināšanos- kā viņa laikā labi un gudri visu darīja, cik labi un gudri visu darīja ASV, un cik ļoti labi un gudri tagad viņa bērni visu dara… Piegriezās jau pa to 1 nedēļu, kad Ceriņam atvaļinājumu iedeva Preses klubā- nevis uzaicinātie viesi runāja, bet rušināja Krištopāna atmiņu ugunskuru… Lūdzu !!!

  • Tāmnieks/luterānis Atbildēt

   Blondīnēm un apdalītajiem ir TV raidījums ar itāļu puisi ķēķī! Nevajag spriest par sev nesaprotamām tēmām!
   Lielais Vilis ir īsts Latvijas patriots, funktierīgs, izdarīgs vecis, kurš no Sibīrijas bērna ir kļuvis par miljonāru. Man arī skauž viņa panākumi, bet es uz viņu nereju, neapsaukāju un nepierakstu viņam visus 12 Hērakla + vēl paša Viļa (NE)pastrādātos N-tos varoņdarbus.
   Mūsu ir tik maz, tādēļ leposimies ar veiksmīgajiem tautiešiem un mēģināsim iet viņu pēdās. Lai mums katram izdodās!

 25. Pēc pirmā raidījuma iebaazīs aiz restēm? Mums jau 1ns gadījums tāds ir. LB bijušais prezidents.

 26. Nacionālās intereses… šķiet, ka naudas tēma viņam tuvāka.

Draugiem Facebook Twitter Google+