Latvijā
Politika

Bijušais Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš atsāk darbu advokatūrā0


Gaidis Bērziņš.
Gaidis Bērziņš.
Foto: LETA/Zane Bitere

No šodienas atjaunota 12.Saeimas deputāta Gaida Bērziņa (VL-TB/LNNK) darbība advokatūrā, aģentūra LETA noskaidroja Latvijas Zvērinātu advokātu padomē.

Lēmumu par Bērziņa darbības atjaunošanu padome pieņēma jau oktobrī, taču faktiski tas varēja stāties spēkā tikai pēc Bērziņa 12.Saeimas mandāta beigām.

Septembrī intervijā aģentūrai LETA Bērziņš norādīja, ka plāno atjaunot advokāta praksi, lasīt lekcijas studentiem un turpināt rakstīt grāmatas par maksātnespēju.

Šajā intervijā Bērziņš arī pastāstīja, ka kopš 1997.gada ir lektors Latvijas Universitātē. “Šajā amatā man vēl ir daži gadi līdz pārvēlēšanai, tāpēc turpināšu strādāt. Es strādāju pie mācību grāmatas studentiem par fizisko personu maksātnespēju. Ceru, ka līdz gada beigām darbu pie šīs grāmatas pabeigšu,” norādīja Bērziņš.

Saistītie raksti

Pēc savas nodarbošanās Bērziņš ir arī zvērināts advokāts, taču viņa profesionālā darbība ir apturēta uz valsts amatpersonas amata pildīšanas laiku. “Tikko beigsies mans valsts amatpersonas pilnvaru laiks, man saskaņā ar likumu ir jāatjauno zvērināta advokāta prakse,” toreiz pastāstīja Bērziņš.

Bērziņš aktīvā politikā ir aizvadījis 12 gadus. “Man sāksies jauns dzīves posms, bet es palikšu aktīvs nacionālās apvienības biedrs, noteikti kandidēšu arī uz valdes sastāvu un līdz kongresam arī pildīšu apvienības valdes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus,” teica Bērziņš.

Jautāts, vai kandidēs Eiropas Parlamenta vēlēšanās, Bērziņš atbildēja noliedzoši.

LA.lv