Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
8. novembris, 2013
Drukāt

Bijušajā kultūras namā “Draudzība” Sarkandaugavā durvis ver tirdzniecības centrs (3)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pulcējoties simtiem cilvēku un skanot Johana Štrausa valsim, piektdien Sarkandaugavā, Tilta ielā 32, bijušajā kultūras namā “Draudzība” atvērts tirdzniecības centrs ar tādu pašu nosaukumu, portālu “LA.lv” informēja īpašumu attīstītājas „LNK Properties” pārstāvji.

Tirdzniecības centrā kopumā atrodas 15 veikali, tostarp mazumtirdzniecības veikalu tīkla „Rimi” veikals. Jaunā tirdzniecības veikala izveidē nekustamo īpašumu attīstītājs „LNK Properties” investēja aptuveni 2,5 miljonus eiro.

Aptuveni 1500 kvadrātmetru plašajā veikalā atrodas mazumtirdzniecības veikalu tīkla „Rimi” veikals, gaļas produkcijas veikali, pasta stacija (automatizēts pasta termināls), zoopreču veikals, kosmētikas veikals, optikas veikals, ķīmiskā tīrītava un citi.

Svinīgajā pasākumā vienlaikus atklāta arī izstāde „Sarkandaugavas arhitektūras pērle fotogrāfijās”, kurā interesentiem ir iespēja iepazīties ar ēkas seno un bagāto vēsturi jau kopš 19. gadsimta.

Ēku Sarkandaugavā, Tilta ielā 32, biedrības „Pavasaris” vajadzībām projektējis viens no ievērojamākajiem latviešu arhitektiem – Konstantīns Pēkšēns, kura izsmalcinātais rokraksts arhitektūrā ir pamanāms neskaitāmās Rīgas centra ēkās, tostarp, Berga bazārā. Sākot no 1956. gada, ēka rīdziniekiem bija pazīstama kā kultūras nams „Draudzība”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Skumji,lai neteiktu vairāk.

  2. Viss pārdošanā,arī kultūra.

  3. Kāpēc vajadzīgs kultūras centrs? Labāk lai ir tirdzniecības centrs! Lāuk mūsdienu aktualitāte1

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+