×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. aprīlis, 2015
Drukāt

Bijusī Māsu asociācijas vadītāja Zālīte noslīkusi, konstatē ekspertīzē (4)

svecite

Valsts policijā (VP) saņemtie ekspertīžu rezultāti liecina, ka nesen Daugavā atrastā bijusī Latvijas Māsu asociācijas vadītāja Jolanta Zālīte ir noslīkusi.

Ekspertīžu rezultāti liecina, ka sieviete ir noslīkusi, un nekas neliecina par vardarbīgas nāves pazīmēm, tāpēc kriminālprocess ir izbeigts, informēja VP.

Jau ziņots, ka sieviete tika atrasta Daugavas krastā Sarkandaugavā, Uriekstes ielas apkaimē. 1964.gadā dzimusī Zālīte pēdējo reizi bija redzēta 3.februārī ap plkst.20 Rīgā, Brīvības ielā, sabiedriskā transporta pieturas “Matīsa iela” apvidū. Viņa devās no darba uz savu dzīvesvietu Rīgā, Vaidavas ielā.

Pēc Zālītes pazušanas par jauno Latvijas Māsu asociācijas prezidenti nesen tika ievēlēta Dita Raiska.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Aizvedot un iegrūžot februāra aukstajā ūdenī tumsā, gribētu pajautāt tiem ,,gudrajiem,, , kurš no viņiem izpeldētu ar ziemas drēbēm un zābakiem kājās? Ko ?
    Ja neko citu konstatēt nevariet, tad nav ko muti dzisināt un muļķot cilvēkus ar saviem secinājumiem,kas ir nepieņemami un galīgi aplami.

  2. Devās uz mājām Vaidavas ielā un nonāca Sarkandaugavā lai noslīktu Daugavā. Vai nav Jocīgi?

  3. Noteikti.Astoņos vakarā nopirka gaļu un tad aizgāja noslīkt tumsā ziemā uz Daugavu.

  4. Policijai slinkums strādāt (vai tā pat to nespēj), tāpēc lietu slēdz. Nav jau jārīkojas ekstra vardarbīgi atstājot simt un vienu rētu, lai cilvēku iemestu ūdenī.

Draugiem Facebook Twitter Google+