Uncategorized

Bijusī NFL zvaigzne O. Dž. Simpsons atbrīvots no ieslodzījuma 16

Foto – Leta/AFP

Bijusī amerikāņu futbola zvaigzne un kino un seriālu aktieris Orentāls Džeimss Simpsons svētdien atbrīvots no cietuma, kurā viņš bija pavadījis pēdējos deviņus gadus.

70 gadus vecais Simpsons cietumu Lavlokā, Nevadas štatā, pameta svētdien ap pusnakti pēc vietējā laikā, aģentūrai AFP pavēstīja cietuma preses pārstāve Brūka Kīsta.

Simpsona pirmstermiņa atbrīvošana sākotnēji tika paredzēta 1. oktobrī, tomēr tika uzskatīts, ka viņš cietumu nepametīs ātrāk par pirmdienu.

Tomēr viņš tika atbrīvots jau svētdien neilgi pēc pusnakts, “lai gādātu par sabiedrisko drošību un izvairītos no iespējamiem incidentiem”, norādīja Kīsta.

Pēc atbrīvošanas no cietuma Simpsons plāno pārcelties uz dzīvi Floridas štatā, atklājis bijušā futbolista advokāts.

Ziņas par to Floridā nav uzņemtas ar sajūsmu.

Floridas ģenerālprokurore Pema Bondija paziņoja, ka štats iebilst pret Simpsona klātbūtni.

“Mūsu štatam nevajadzētu kļūt par šī notiesātā noziedznieka privāto klubu,” viņa paziņoja.

Simpsons cietumsodu izcieta par 2007. gadā veiktu bruņotu laupīšanu un personas nolaupīšanu. Simpsonam 2008. gadā tika piespriests 33 gadu cietumsods, ar iespēju pēc deviņiem gadiem lūgt apžēlošanu, ko viņš saņēma šī gada jūlijā.

Simpsons 1995. gadā tika attaisnots lietā, kurā tika apsūdzēts kādreizējās sievas un viņas drauga slepkavībā, taču divus gadus vēlāk pēc upuru radinieku iesniegtās apelācijas tiesa viņu atzina par atbildīgu pastrādātajos noziegumos.

Pēc tam līdz 2007. gadam Simpsons iekūlās nepatikšanās par vēl vairākiem likumpārkāpumiem.

Simpsons no 1969. gada līdz 1977. gadam pārstāvēja Bufalo “Bills” vienību, bet pēc tam līdz 1979. gadam spēlēja Sanfrancisko “49ers” rindās.

1973. gadā viņš tika atzīts par NFL vērtīgāko spēlētāju. Simpsons karjeras laikā spēlēja piecās NFL Visu zvaigžņu spēlēs.

Tāpat viņš bijis aktieris vairākās filmās un televīzijas seriālos.

LA.lv

Par svarīgo