Latvijā
Sabiedrība

Bijusī “Panorāmas” diktore iegūst amatu Latvijas Radio 16

Ilva Milzarāja

Noslēdzoties konkursam uz kanāla “Latvijas Radio 5” (“Pieci.lv”) programmas direktora amatu, šajā amatā iecelta bijusī televīzijas diktore, kura vadīja ziņu raidījumus, un Valsts kontroles sabiedrisko attiecību speciāliste Ilva Milzarāja, aģentūru LETA informēja Latvijas Radio (LR) pārstāve Ilze Zvaigzne.

Konkursa komisija atzinīgi novērtējusi Milzarājas līdzšinējo žurnālistes un redaktores pieredzi sabiedriskajā medijā un pieredzi, strādājot valsts pārvaldē. Komisijas ieskatā jaunās “Pieci.lv” programmas direktores priekšrocības ir plašas zināšanas un izpratne par sabiedriski politiskajiem, ekonomiskajiem un kultūras procesiem, tostarp arī jauniešu interesēm un problēmām, kā arī redzējums par “Pieci.lv” attīstību.

“Pieci.lv” direktores galvenie uzdevumi būs stiprināt jauniešu kanāla radošo komandu, rūpēties par kanāla administratīvo vadību, kā arī atbilstoši izvirzītajiem stratēģiskajiem mērķiem rūpēties par kanāla turpmāko attīstību, un, sadarbojoties ar jauno LR valdi, īstenot paredzamās pārmaiņas.

Milzarāja darbu LR sāks otrdien, 21.novembrī.

Kā ziņots, konkursā uz “Pieci.lv” programmas direktora amatu tika saņemts 31 pieteikums.
“Pieci.lv” programmas direktora vieta jau ilgāku laiku bijusi vakanta, proti, kopš amatu atstāja tās iepriekšējais vadītājs Kārlis Dagilis, un līdz šim kanāla faktiskā vadītāja bija tā galvenā redaktore Anna Platpīre.

Ņemot vērā, ka Platpīre izlēmusi atstāt darbu “Pieci.lv”, lai turpinātu profesionālās gaitas Latvijas Televīzijā, LR izsludināja konkursu, lai atrastu jaunu vadību “Pieci.lv”.

LA.lv