×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. decembris, 2014
Drukāt

Bijusī Saeimas deputāte Plavinska atgriežas Nautrēnu pagasta vadībā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

11. Saeimas deputāte Līvija Plavinska (V) ceturtdien Rēzeknes novada domes sēdē apstiprināta par Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītāju. Viņa jaunos darba pienākumus sāks pildīt no piektdienas, 5. decembra, informē novada pašvaldībā.

Jauns Nautrēnu pagasta pārvaldes vadītājs meklēts, jo līdzšinējais vadītājs Aivars Šķesters uzrakstījis iesniegumu par viņa atbrīvošanu no amata pēc paša vēlēšanās. Šķesters pārvaldnieka amatā nostrādāja gadu – kopš brīža, kad iepriekšējā pagasta vadītāja Plavinska pieņēma 11. Saeimas deputāta mandātu.

Lai izvēlētu jaunu pārvaldes vadītāju, 25. novembrī notika sapulce. Tās laikā Nautrēnu pagasta iedzīvotāji izvirzīja sev tīkamus kandidātus. Kopā pieteiktas trīs kandidātes. Pārējās pretendentes – Ruta Daukste un Ērika Bozoviča – jau sapulces laikā nolēma konkursā nepiedalīties.

Pēc apstiprināšanas amatā Plavinska iepazīstināja deputātus ar pagasta attīstības plāniem.

“Tā kā Rēzeknes novada attīstības plānā Nautrēnu pagasts norādīts kā viens no attīstības centriem, strādāsim, lai pilnveidotu Nautrēnu vidusskolu, meklētu inovatīvas pieejas un izglītības virzienus, jo skolas veiksmīgai darbībai nepieciešams piesaistīt pēc iespējas vairāk skolēnu. Tālākajos plānos noteikti jādomā arī par sporta kompleksa būvniecību, lai skolas un vietējo iedzīvotāju vajadzībām būtu nodrošināta pilnvērtīga sporta bāze,” klāstījusi Plavinska.

Plavinska 24 gadus strādājusi par Nautrēnu pagasta padomes (vēlāk – pagasta pārvaldes) vadītāju. No 2013. gada septembra līdz 2014. gada novembrim viņa bijusi 11. Saeimas deputāte. Plavinskai ir maģistra diploms kā ķīmijas skolotājai un profesionālais maģistra grāds valsts pārvaldē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+