Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
4. maijs, 2014
Drukāt

Bijušie ieslodzītie aktīvi meklē darbu (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Kokapstrādes cehs Valmieras cietuma teritorijā, kurā pašlaik tiek nodarbināti 19 ieslodzītie.

Šā gada pirmajā ceturksnī 209 bijušie ieslodzītie iesaistījušies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) piedāvātajos aktīvās nodarbinātības pasākumos, lai palielinātu iespējas atrast darbu, liecina aģentūras apkopotie dati.

Gandrīz puse jeb 111 šo bezdarbnieku iesaistījušies konkurences paaugstināšanas pasākumos, 32 – algotajos pagaidu sabiedriskajos darbos, 22 – kompleksos atbalsta pasākumos, 21 – “Jauniešu garantijas” pasākumos un 17 – neformālajās apmācībās, četri – profesionālajā apmācībā, kvalifikācijā vai pārkvalifikācijā, bet vēl viens cilvēks saņēmis atbalstu komercdarbības vai pašnodarbinātības sākšanai un viens iesaistījies pasākumā noteiktām personu grupām.

Kopumā NVA 2014.gada marta beigās reģistrēti 365 bijušie ieslodzītie, kas ir 0,4% no kopējā reģistrētā bezdarbnieku skaita valstī. No šiem cilvēkiem 14,2% bezdarbnieki bijuši 50 vai vairāk gadus veci, 9,6% bijuši jaunieši un 4,4% – bezdarbnieki ar invaliditāti.

Reģistrētā bezdarba līmenis Latvijā martā samazinājies par 0,1 procentpunktu, sasniedzot 9,8% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. pa kādam ne reizi neieslodzītajam arī reizēm meklē darbu.

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicinās (2)Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+