Tehnoloģijas

Bijušie “Skype” inženieri no Latvijas atver IT firmu Liepājā0


IT uzņēmums “TestDevLab” Liepājā atklāj savu trešo biroju Latvijā.
IT uzņēmums “TestDevLab” Liepājā atklāj savu trešo biroju Latvijā.
Foto – no “TestDevLab” profila Facebook

“Mūsu klients ir uzņēmums, kuram ir, ko zaudēt” – šādi sevi raksturo strauji augošā Latvijas informācijas tehnoloģiju kompānija “TestDevLab”, kas pagājušonedēļ svinīgi atvēra biroju Liepājā, Juliannas pagalmā. Uzņēmums sniedz programmatūras testēšanas pakalpojumus gan vietējiem klientiem, gan arī starptautiski pazīstamām kompānijām, informē portāls “liepajniekiem.lv”.

Uzņēmumu “TestDevLab” 2011. gadā dibinājuši divi bijušie “Skype” inženieri Andrejs Frišfelds un Ervins Grīnfelds. Sākotnēji tajā bijuši vien trīs darbinieki, šodien to skaits izaudzis līdz apmēram simtam.

“Augot uzņēmumam, radās nepieciešamība paplašināties. Nav noslēpums, ka mēs raudzījāmies ne tikai uz Liepāju, bet arī uz citām Latvijas pilsētām, kurās ir universitātes, IT kompetences centri. Bet Liepāja izcēlās ar dažām lietām. Pirmkārt, bija ļoti liela pretimnākšana no Liepājas Universitātes, kas palīdzēja mums atrast potenciālos darbiniekus un praktikantus. Otra lieta ir paši jaunieši, viņi bija ļoti motivēti, gatavi mācīties, strādāt un uzņemties atbildību, ko ne vienmēr mēs redzam citos reģionos,” tā laikrakstam “Kurzemes Vārds” pastāstījis Grīnfelds.

Saistītie raksti

“TestDevLab” Liepājas komandu šobrīd veido LiepU studenti, taču jau drīzumā uzņēmums plāno darbinieku skaitu palielināt. Tāpēc aicina pievienoties gan programmas testētājus, gan piedāvā prakses vietas studentiem pasaulē, kurā valda ne tikai tehnoloģijas, bet ir arī sava valoda jeb IT termini.

Kā paši “TestDevLab” norāda savā Facebook profilā, tad biroju Liepājā viņi atklājuši 28.martā: “Mēs Liepājā oficiāli atklājām mūsu trešo biroju Latvijā. Sākam ar sešiem inženieriem, kas meklēs programmatūras kļūdas mūsu Latvijas un ārzemju klientu tīmekļa vietnēs un mobilajās lietotnēs un tādējādi palīdzēs šos produktus padarīt kvalitatīvākus”.

LA.lv