×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
11. jūnijs, 2017
Drukāt

Bijušo karavīru apsūdz dienesta nolaidībā sešu gadu garumā (3)

LETA/AFPLETA/AFP

Prokuratūra nodevusi Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesai krimināllietu, kurā bijušais karavīrs apsūdzēts par nolaidīgu dienesta pienākumu pildīšanu sešu gadu garumā, tādējādi nodarot būtisku kaitējumu, noskaidroja aģentūra LETA.

Neminot amatus, Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina aģentūrai LETA skaidroja, ka bijušais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) karavīrs apsūdzēts par to, ka viņš, “būdams materiāli atbildīgā amatpersona, laikā no 2009.gada 27.janvāra līdz 2015.gada 12.novembrim, saskaņā ar noteiktajiem pienākumiem, pieņēma atbildīgā glabāšanā NBS materiālās vērtības, bet pretēji dienesta interesēm un uzticētajiem amatiem nolaidīgi pildīja dienesta pienākumus un nenodrošināja NBS likumisko prasību izpildi, nodarot būtisku kaitējumu”.
Līdz krimināllietas iztiesāšanas sākšanai prokurore nesniegs papildu komentārus par apsūdzības detaļām, norādīja Sutugina.

Dati Tiesu informācijas sistēmā liecina, ka tiesa šo lietu sāks izskatīt oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kā var būt nolaidīgs 6 gadu garumā? Vai tad viņam komandiera nebija, kuram pienākums nolaidību savlaicīgi pamanīt?

  2. nevajag aizmirst, ka Atbildēt

    padoto var nodot tiesai jebkurā laikā par augstākstāvošo grēkiem. Padarmijā tā bija ierasta prakse(runāju par daļu, kur es dienēju).Sodi parasti bija simboliski(otrā dienā atbrīvoja), bet izsaimniekoto norakstīja…

  3. jautajums ko noziedzies Atbildēt

    ja iztirgoja mantu no noliktavas tad protems jātiesā, bet ja nolaidiba ir ka ļāva saruset žogmalā metāllūznim ko musu politiķi par dārgu naudu nopirkuši, tad jātiesā jau tie pircēji

Draugiem Facebook Twitter Google+