×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. janvāris, 2018
Drukāt

Bikše: jāatzīst, ka Uzvaras diena principā ir laba diena (55)

Aigars Bikse

“Nevajag atstāt Uzvaras dienu kā kārti imperiālistu rokās. Ir jāiet arī Latvijas politiķiem uz to pasākumu un jārunā. Ir jāsaka, ka tā ir principā laba diena,” Latvijas Mākslas akadēmijas profesors Aigars Bikše apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, diskutējot par etnisko sašķeltību Latvijā.

A.Bikše sacīja, ka sabiedrības sašķeltību var just reti, tomēr Uzvaras diena parasti ir viena no šīm reizēm: “Es domāju, nu nav jau tās daudzas reizes tajā gadā, kad tu jūti to sašķeltību, bet atceros, ka gāju cauri Pārdaugavai, kad bija tas gājiens uz Uzvaras pieminekli. Tad tu tiešām jūti.”

A.Bikše atzina, ka daudziem ar Uzvaras dienu saistās negatīvas konotācijas, tomēr viņš uzskata, ka tā būtu jāatzīmē, jo šie svētki pēc būtības nav negatīvi. “Es saprotu, ka tur ir konotācijas, ka tas sasaistās ar to nākošo okupāciju. Tā ir taisnība, bet ne jau par to tie cilvēki priecājas! Es saprotu, ka tā ir politiski šausmīgi grūta lieta, bet man liekas, ka vajadzētu atzīmēt uzvaru, jo tiem cilvēkiem tā ir Uzvaras diena. Uzvara – beidzās karš! Principā lieliski!” raidījumā pauda mākslinieks.

A.Bikše uzskata, ka Uzvaras dienas atzīmēšana palīdzētu saliedēt sabiedrību. Viņš uzsvēra, ka pašlaik latvieši pietiekami neieklausās otrā pusē: “Tā ir liela lieta! Jūs, latvieši, nevarat tikai prasīt, lai viņi paklanās, izdara to un to. Ir jau arī otra puse, kuriem ir savi svētumi, savi iemesli.”

Mākslinieks ir pārliecināts, ka arī “Saskaņas” iekļūšanai valdībā būtu pozitīvas sekas. “Man liekas, ka “Saskaņai” ir jāiet valdībā. Vajag viņu kaut kā tajā valdībā dabūt, lai viņi piedalās, lai viņi arī uzņemas atbildību par to visu, kas ar mums notiek. Būs grūti, bet būs savādāk!” raidījumā sacīja A.Bikše.

Pievienot komentāru

Komentāri (55)

 1. prīmā! sākās Padumjo Savienības okupācijas > 1/2 gad-100-ta garumā!

 2. bikse APAKŠBIKSE, EJ UN SMIRDINIES PIE SAVĒJIEM smerdeļiem, UTUBUNGA!KURPNIEKS

 3. Piesviežu jums L.A. kārtejo nu jau ceturto darbiņu,jo visi iepriekšajie komentāri laikam DP uz galda.Lasiet citu tekstu.Tādu Bikši patriekt aiz Zilupes robežas.Lai tur mēģina sevi pasniegt kā tautas nodevēju un nelieti.Aicināt politiķus iet OKUPĀCIJAS dienā pie okupācijas pieminekļa var TIKAI garā vājš tovarisčs.Mēs atzīmējam Uzvaras dienu 8.maijā brāļu kapos kā visa Eiropa,ne Krievija.Ņemt SC valdībā? Vai atkārtosim 1945,gadu? Rīga jau ir atkak okupēta.Par maz?Jāatdod visa Latvija?Mani cenzē,bet Bikšes pretvalstiskos murgus drukā uz velna paraušanu,jo man laikam ir nepareizais viedoklis.Par daudz nacionāls vai,L.A.?
  Jūs atbalstāt gan bikšes,gan rīdzenes neliešus.Par to paldies no LATVIETES!Atkal sūtīsiet DP?

 4. Precīzi par šo pērkamo ģeķi! Atbildēt

  Nost 16. janvāris, 2018 16:45
  Atbildēt

  Tad jau arī ebrejus jāaicina svinēt dienu, kad nacistu nāca pie varas…. Vai somiem ziemas kara sākšanos u.t.t. Piemēram. Izcils stulbums. Kārtējā gumijas mugurkaula izpausme.

 5. Pat ļoti labi dakteri nelīdzēs šim okupācijas radītajam atkritumam ontūnam mazpusānam, jo psrs ģenētiskās deformācijas sekas un alkohola un narkotiku ikdienas dozas dēļ vairs neiedarbosies nekas!
  Šis prastais rīmkalis un nelga ir 100% norakstāms tips, kuru nav vērts pat vairs pieminēt. Maz tam palicis, lai pūst un smird tevai citur tālāk savā vatņika dabā, līdz spirgti latvju vēji izgaiņās nelāgo kangareļa smaku!

 6. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 7. Atkal viens Krievijas ietekmes aģents kaut ko papūta un publika metas to demagoģiju apspriest… It kā to būtu izpūtusi kāda ievērojama harizmātiska personība… Nesmīdiniet…

 8. CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze Atbildēt

  kas arī bija jāpierāda.

 9. Tieši par bikšēm Atbildēt

  Artūrelis Pikselēns
  17.01.2018 15:00
  Homoseksuālitāte ir slimība, smaga, bet ārstējama! Homoseksuālisms ir fiziska un garīga netiklība. Nevienā likumā gan tas nav tā rakstīts, jo cilvēknīdēju dūži par to parūpējās ,līdzekļus nežēlojot. Bet gan mediķiem un zinātniekiem,gan normālajiem un domājošajiem ir skaidrs, ka homoseksuāla orientācija un it visur runāšana, tās reklamēšana, par to ir perversija, un vajadzētu būt atkal krimināli sodāmai!

 10. Piekrītu Fakta ironijai: “Okupācija principā ir feina padarīšana, 9.maijs jauki svētki, pārkrievoša ir sirsnīga un omulīga būšana”…
  ilgi jau nebūs jāgaida, ka Bikšes viedokļa piekritēji priecāsies arī par to.
  Kā gan šis indivīds iedomājas latviešu piedalīšanos okupantu,masveida rusifikācijas rezultātā iebraukušo un viņu pēcteču orģijās pie Okupācijas pieminekļa?
  Vai cien. profesors nezina, ka WWII beigas civilizētā pasaule atzīmē 8.maijā?
  Vienpusīga pieeja t.s. saliedēšanai. Man “jāsaliedējas”, pieņemot iepriekš minētās kategorijas ļaužu vēstures interpretāciju, attieksmi pret Latviju, valsts valodu u.c. Savukārt viņi vēl aizvien izliekas, ka nesaprot, ko nozīmē “labdien”, dzīvo kremļa kontrolētu mediju veidotajā realitātes atspoguļojumā…

 11. “Stokholmas sindroms” tas laikam saucās… acīmredzot pienācīgi neizslimots var pat kļūt lipīgs… vēl tik rudenī “pareizi” jānobalso, tad letiņi varēs biļetes uz Sibīriju pirkt par atlaides cenām… vairumā ņemot lētāk

 12. Tieši šķelšana ir polītiķu trumpis, jo citādi, ja nu pienāks tāds utopisks brīdis, kad sabiedība būs vienota, ko tad polītiķi var piedāvāt?

 13. Okupācija principā ir feina padarīšana, 9.maijs jauki svētki, pārkrievoša ir sirsnīga un omulīga būšana, izsūtīšana ir tūrisma ceļojums, nošaušana un nomērdēšana badā, nu tām ir savi iemesli, vajag saprast un ir Bikše, ko tagad draudzīgie Kremļa mediji citēs visās malās.

 14. Precīzi par ģeķi olgalvi! Atbildēt

  Mēs arī tā domājam!
  Šodien 02:11
  pamela Vakar 23:24 Bikše laikam vai nu apsaldējis smadzenes, ja tās viņam vēl ir vai iecementējis.Iet 9.maijā ar OKUPANTIEM pie okupācijas/ LATVIJAI!/ pieminekļa, tas nozīmē atzīt, ka okupācija nav bijusi, jo mūsu politiķi atzīmē Uzvaras dienu 8.!!! maijā brāļu kapos un citur.Viņš nav vesels!Tas nav ne mans, ne citu latviešu viedoklis!!! Šis laikam ir no tiem Maskavas maisiem. Ņemt SC valdībā???Par ko? Vai mēs neredzam kas notiek Rīgā, kur latviskā opozīcija par ko balsoja latvieši- rīdzinieki tiek pilnīgi izslēgta no RD politikas un ekonomikas veidošanas. Tam bikšem nepietiek, ka Rīga, Jūrmala, Rēzekne utt ir okupētas, vajag kā 1945.g. visu Latviju? Vai mazums aizbraukuši latvieši, kas Tēvzemē nevar dabūt darbu bez okupantu valodas? Tādu Bikši ir jātiesā Doma laukumā atklāti. Kāpēc šis neaicina okupantus uzvesties citādi– civilizēti, ja jau Godmanis un Co še atstāja zaldafonu 5-to kolonnu apejot Ženēvas konvenciju. Viņiem te vispār nebija jābūt!! Kā piem.tos patrieca no Austrijas. Mani šausmina tas,ka plašsaziņas līdz.tiek aicināti vecie kangar dinozauri iz mēslaines politikā. Piem.birkavs, gailis, krištopāns,hūte, kreituse, godmanis iz čekas utt.Vai tad mēs nekad netiksim vaļā no sovjietiem, viņu, kompartijas, komsomola u.c. psrs šausmām?Visi intervētie ir pret VDK maisu atvēršanu.KAPĒC??? Vai Sibīrijā nogalētiem kāds prasīja par cilvēktiesībām un personīgo dzīvi? Šī attieksme pret maisiem ir atklāta ņirgāšanās par Gulagā nomocītajiem.Te jau visi tā slavē rokpeļņus- stučītājus kā baltus un pūkainus, ka jājautā KUR tad ir tie, kuru dēļ tūkstoši sapuva Sibīrijā.Vai paši brīvprātīgi brauca nomirt? IDIOTISMS un NELIETĪBA!! Pat kārtīga pieminekļa viņiem nav! Maskava uzcēla 2016.gadā! Es ceru, ka to bikši kāds noliks pie vietas!! Koloborants kubā!

  • Pareizi. Lai cienījamais kungs parūpējas, lai krievīja atvainojas un samaksā tiem cilvēkiem kurus izsūtīja uz sibīrīju un nogalināja, daži vēl ir dzīvi un tikai tad mēs varēsim vest tālākās sarunas, a arī lai krieviņi čakli mācās latviešu valodu un nesaukā mūsu svētkos latviešus par fašistiem.

  • Засунь себе в жопу свою оккупацию, урод! Atbildēt

   !!!

 15. Paldies, Bikše, par viedokli. Labs ieteikums latviešu tautas vitalitātes eksperimentam. Apēdīs un izkausies virtuvē, vai tomēr izmantos likumā noteiktās pilsoņu tiesības un izteiks protestu. Tādā ziņā piekrītu.

 16. Bikše,turpini vien viļāt savus pintiķus un neizsakies par lietām,par kurām nav sajēgas!

 17. Principā arī 1940.gada 17.jūnijam nav ne vainas…

 18. Lai aiziet uz kino un noskatās filmu “Melānijas hronika” un tad veilreiz padomā, ko pats pateicis.
  Mūsu tauta nekad neaizmirsīs PSRS režīma izdarītās zvērības. NEKAD !

 19. Kas tas par matainu idiotu?

 20. Okupācijas laikā šitais ”mākslinieks” visticamāk būtu izsities līdz CK locekļiem. Kur tādi rodas?

 21. Kas ir prasijis lai “vini paklanas” ???!!!

 22. Tad jau arī ebrejus jāaicina svinēt dienu, kad nacistu nāca pie varas…. Vai somiem ziemas kara sākšanos u.t.t. Piemēram. Izcils stulbums. Kārtējā gumijas mugurkaula izpausme.

 23. Pati Uzvara ir laba lieta,jo Eiropā beidzās karadarbība,kas prasīja miljoniem upuru.Tas,ka cittautiešus atgrūda ir čekistu plāns,lai būtu 5 kolonna ar ko manipulēt.Vajadzēja uzreiz visiem gribētājiem dot pilsonību,kas nepieņem deportēt noteiktā laikā un apmācību pakāpeniski pāriet uz valsts valodu.Tad nebūtu izaugusi vesela naidīga paaudze.

 24. Latvijas pilsonis krievs Atbildēt

  Eu, bikše! Kāpēc tu mani un latviešus gribi saliedēt ar krievu okupantiem un kolonistiem? Labāk panāc, ka okupanti un kolonisti pamet Latviju!

 25. Bikše un Gailis pārmaiņas pēc varētu aicināt ebrejus Ždanoku,Giļmanu,Korenu u.c.pārtraukt savas huligāniskās izdarības kritušo leģionāru piemiņas pasākumā.,ja jau tik ļoti pēc saskaņas ilgojas.Pretīgi liekuļi.

  • Ведьма, а в чём хулинанство то?! Легионеры у вас герои? А присягу Гитлеру давали! Atbildēt

   Da.

 26. Pirmās bezdelīgas jau klāt un pamazām sāk rosīties,lai palīdzētu Saskaņai iešmaukt valdībā.Bikše,Gailis,Kreitusei īstenie Saskaņas bīdītāji.Kreituse tālab,ka vīrs Saskaņietis,bet kāda interese Gailim un Bikšem?Gan jau uzzināsim.

 27. MA jarmarku apmeklētājs. Atbildēt

  Nu žēl, viņam, šitam profesoram, ir dikti smukas kičīgas putuplasta skulptūras, nu gluži kā Amerikā uz burgeru ēstuvju jumtiem – lai redz pa gabalu, un nāk ko iekost, kādu burgeri ar fritētiem kartupeļiem un ko saldu.
  Kam viņam, māksliniekam ar vērienu, izteikties par lietām, ko nesaprot? Lai tikai audzina jaunos ģēnijus, kuri jau tagad par saviem pindzelējumiem prasa četrciparu skaitļus banknotēs.

 28. Ir jau izglītība, tikai tās prāta spējas? 9. maijā svin Austrumeiropas pakļaušanu – kritušos jau piemin savādāk – kapos ar ziediem… bet te Urāāā! Daže Krim naš!

 29. Varētu domāt, ka krievi ieklausās latviešos. 9. maijs ir viens tā dēvētās krievu pasaules mītiem, uz kuriem balstās tās melīgā propaganda. Popedosija, tas jau ir kļuvis par lamu vārdu. Iet uz turieni, kur aptracis pūlis ir tumsonīgu un melnsimtniecisku uzskatu varā? Mākslinieks ir ļoti naivs, tas gan ir maigi teikts!

 30. VĒLĒŠANAS IR SĀKUŠĀS…kāds ir samaksājis šim pesteļotājam un kā redzam viņš būs spēlējoša figūra, vēlēšanu laikā latviešiem nedraudzīgajiem spēkiem.

 31. ka profesors Bikše neko nesaprot.Labāk būtu turējis muti ciet.Vai arī 9.maijā gājis pie neglītā staba un tur stāstījis,cik tā diena ir laba.Saviem domubiedriem.

 32. Sarkano fasistu uzvara par brunajiem. Ko tas maina cilvekiem? Neko. Ja ne pat sliktak. Jo sie ir zverigaki un joprojam grib paklaut pasauli, lai sadzitu to “laimes zeme” – Gulagos
  No ta jasecina, ka par to var priecaties un atbalstit tikai pilnigi “atsaldenI”, vateni bez smadzenem, vai cekas nolaistie 6.Nr izsutamie

 33. Pilnīgs idiots! Tomēr tas nepārsteidz!
  Neko nesaprast var katrs, bet kādēļ tas jāpublisko?
  Sēdi savā akadēmijā māci studentus un ver vaļā muti tikai par mākslu!
  Stulbenis!

  • ka tāds māca studentus.Sāks vēl savus studentus aģitēt,lai iet 9.maijā dzert vodku kopā ar svinētājiem,jo karš ir beidzies ar uzvaru,Rīga un Latvija atbrīvota.No kā?Tas jājautā prof.Bikšem.Tas nekas,ka pirms 72 gadiem.Jāsvin,kamēr akmens uz akmens nepaliek.Lai krievvalodīgie latvieši neapvainojas un lai Ušakovs ar kompāniju tiek valdībā.

 34. Pļēgura muldēšana.Neviens karš nav svēts – tā visa ir asinsizliešana, posts, zaudējumi, bēdas. Sarkanā Bikše laikam dabūjis rubli no troļļu fermas. Kremļa projekts “Saskaņa”, kas mentāli vēl joprojām biedrojas ar “Edinstva” partiju, Latvijai nav spējīgi sniegt neko ne civilizētu, ne mūsdienīgu. Starp citu, tagad starp 100 galvām no Saskaņas ir daudzi pensijas vecuma matemātiķi(60gadnieki,70gadnieki), no kā arī VDKšņiks Ādamsons, visurlīdējs čekists…………….. Sorry, bet jums jau sen bija jāsēž pensijā un savas alkas atgriezt PSRS totalitāro nomenklatūru variet realizēt paši savās famīlijās.

 35. Mākslinieka kungs, Jūs laikam protat tikai pindzelēt, bet to, ka vēlaties lai varneši iet uz OKUPĒTĀJVALSTS svētkiem !!!!!!!!! Ja okupanti un viņu pēcteči ir mūsu zemē ir lielākā netaisnība !!! Jāveic DEOKUPĀCIJA, nevis jāpakļaujas viņiem !!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+