×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
18. maijs, 2016
Drukāt

Bila Kosbija apsūdzētāja vēršas tiesā pret Hjū Hefneru

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Hjū Hefners

Amerikāņu televīzijas zvaigznes Bila Kosbija apsūdzētāja ierosinājusi atsevišķu lietu pret žurnāla “Playboy” dibinātāju Hjū Hefneru, kurš esot līdzvainīgs viņas sazāļošanā un seksuālā izmantošanā.

Hloja Goinsa apsūdzējusi 78 gadus veco Kosbiju viņas seksuālā izmantošanā “Playboy” savrupmājā Losandželosā 2008. gadā. Tolaik viņa bija nepilngadīga.

Goinsa Losandželosas Augstākajā tiesā ierosinājusi atsevišķu sūdzību pret 90 gadus veco Hefneru. Viņa norāda, ka Hefners esot līdzvainīgs notikušajā, jo viņš rīkoja ballīti, kuras laikā tas notika, kā arī mudināja viņu un viņas draudzeni iedzert kopā ar Kosbiju.

“Hefners zināja vai arī viņam vajadzēja zināt, ka Kosbijs daudzu gadu garumā mēdzis piedzirdīt vai sazāļot jaunas sievietes un seksuāli izmantot pret viņu gribu,” teikts sūdzībā.

Goinsa vērsās tiesā pret Kosbiju 2015. gada oktobrī. Viņa apgalvo, ka tolaik bijusi 17 gadus veca, un pieprasa kompensāciju vairāk nekā 75 000 ASV dolāru (66 300 eiro) apmērā.

Ņujorkas laikraksts “Daily News” ziņo, ka 26 gadus vecā Goinsa februārī esot atsaukusi prasību, lai iesniegtu jaunu sūdzību pret Kosbiju un Hefneru.

Losandželosas prokuratūra janvārī atteicās ierosināt krimināllietu pret Kosbiju, jo nepietiekot pierādījumu un lietā esot iestājies noilgums.

Goinsa ir starp vairāk nekā 50 sievietēm, kuras pēdējo gadu laikā publiski apsūdzējušas Kosbiju sazāļošanā un seksuālā izmantošanā. Lielākajā daļā gadījumu tas noticis pirms vairākiem desmitiem gadu, tāpēc noilguma dēļ Kosbiju nav iespējams tiesāt.

Taču pagājušajā mēnesī Kalifornijas štata tiesa noraidīja Kosbiju atkārtoto mēģinājumu panākt lietas izbeigšanu, kurā viņš apsūdzēts 15 gadus vecas meitenes seksuālā izmantošanā “Playboy” savrupmājā.

Ņujorkas federālā tiesa neatļāva Kosbija advokātiem piekļūt žurnāla “New York” interviju ar sešām Kosbija apsūdzētājām nerediģētajām versijām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+