×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

Bilam Kosbijam uzrādīta apsūdzība par seksuālu izmantošanu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktierim Bilam Kosbijam trešdien uzrādīta apsūdzība par sievietes seksuālu izmantošanu 2004. gadā.

Kosbiju apsūdz bijusī Filadelfijas Tempļa universitātes basketbola komandas vadītāja Andrea Konstanda. Šajā pašā universitātē studēja Kosbijs un bija universitātes padomes loceklis.

Konstanda apgalvo, ka Kosbijs viņu 2004. gadā sazāļojis un seksuāli izmantojis savā mājā Filadelfijas priekšpilsētā. Ja Kosbiju atzīs par vainīgu, augstākais iespējamais soda mērs ir 10 gadi cietumā un 25 000 ASV dolāru (23 000 eiro) naudassods.

78 gadus vecais Kosbijs tika arestēts, taču vēlāk atbrīvots pret drošības naudu viena miljona dolāru (920 000 eiro) apmērā.

Tajā pašā nedēļā tiesa Masačūsetsas štatā nolēma, ka Kosbija sievai Kamillai būs jāliecina septiņu sieviešu ierosinātā civillietā, kurā aktieris apsūdzēts viņu apmelošanā.

Tiesnesis noraidīja Kosbija sievas un biznesa menedžeres Kamillas Kosbijas lūgumu atbrīvot viņu no pienākuma liecināt tiesā. Pāris ir precējies gandrīz 52 gadus.

“Paldies jums, draugi un fani,” Kosbijs tvītoja Vecgada vakarā. Tas bija viņa pirmais publiskais komentārs kopš apsūdzības uzrādīšanas.

Līdz šim līdzīgas apsūdzības par sazāļošanu un seksuālu izmantošanu izteikušas vairāk nekā 50 sievietes, taču lielākajā daļā gadījumu iestājies noilgums. Kosbijs apsūdzības noliedz.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+