×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
29. oktobris, 2016
Drukāt

Bildts: Eiropas pēdējo gadu politisko līderu piemēri ir Merkele un Dombrovskis (5)

Bijušais Zviedrijas ārlietu ministrs Karls Bilts (Carl Bildt) . Foto - LETABijušais Zviedrijas ārlietu ministrs Karls Bilts (Carl Bildt) . Foto - LETA

Eiropas pēdējo gadu politisko līderu piemēri ir Vācijas kanclere Angela Merkele un bijušais Latvijas Ministru prezidents, pašreizējais Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis (V), tā šovakar “Rīgas konferencē” izteicās bijušais Zviedrijas premjers Karls Bildts.

Viņš abas minētās amatpersonas nosauca kā piemēru, atbildot uz jautājumu, kādiem vajadzētu būt politiskajiem līderiem.

Pēc Bildta domām, Merkelei piemīt izteiktas līdera dotības, turklāt kanclere pieņēmusi ļoti sarežģītus lēmumus ļoti ātrā laikā.

Savukārt par Dombrovski bijušais Zviedrijas premjers izteicās, ka viņš nav harizmātiskākais cilvēks, kādu nācies satikt, tomēr Dombrovskis savulaik uzņēmās vadīt valsti ļoti grūtā krīzes laikā.

Igaunijas eksprezidents Tomass Hendriks Ilvess izteicās, ka, lai būtu par līderi, ir vajadzīga liela drosme. Arī viņš uzsvēra Dombrovska lomu Eiropas politikā.

Kā ziņots, šodien Rīgā noslēdzas divu dienu ilgais drošības un ārpolitikas forums “Rīgas konference”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Karls Bildts ir čekas pakalpiņš, jeb plānprātīgs. Nosaukt par politiskiem līderiem organismus no neliešu TOP paša augšgala!

  2. beidziet cildināt šo dambrovski Atbildēt

    pateikties varam mūsu pašu latviešu kultūrai, kuras kolektīvā apziņa prot nepaļauties emocijām, tā ir ļoti saprātīga. … šis dambrovskis būtu godā ceļamas, ja banku glābšanai nepieciešamie līdzekļi Latvijā netiku ierēķināti valsts budžeta deficītā, tā kā tas tika izdarīts Īrijas un Portugāles gadījumā. … jampampiņš ir šis dombrovskis, bailīgs jampampiņš, kurš baidoties visas banku privātās izdarības uzlika uz tautas pleciem. … beidziet slavināt šo jampampiņu

  3. no Zviedrijas jau ir grūti saredzēt, kungam vajadzētu nonākt šo divu “ģēniju” tiešās pārvaldes sistēmā.

    • Kādā ellē (ES) Latviju iegrūda! Ja jau Dombrovski skaitās par visgudrāko.Tādi debili (Dombrovskis) tikai Eirõpā ir cieņā.

  4. Neņemat galvā, letiņi! BIJUŠIE dažreiz var atļauties pajokot …

Draugiem Facebook Twitter Google+