×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Biļetes uz Dona koncertiem izķer; izsludināts ceturtais ”Varanasi”

Foto - LETAFoto - LETA

Dziedātājs Dons izsludinājis ceturto jaunā albuma prezentācijas koncertu “Varanasi”, kas notiks 17.februārī koncertzālē “Palladium”. Līdz šim jau izsludinātie koncerti būs Valentīndienā jeb 14.februārī, 15.februārī un 16.februārī.

Kā albuma pirmo singlu Dons ir prezentējis dziesmu ”Pēdējā vēstule”, kas iekļuvusi Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē. ”Pēdējās vēstules” teksta autors ir Ingus Bērziņš. Dziesma tapusi 2010.gadā Londonā“Dziesma ir pat ļoti biogrāfiska, Ingus Bērziņš atkal ir uzrakstījis tekstu par manu dzīvi,” izteicies dziedātājs un dziesmas mūzikas autors Dons.

Par jauno albumu viņš teicis, ka tas esot kā turpinājums jeb medaļas otrā puse  gada maijā iznākušajam ”Signālam”. „„Signāls” bija skaļš, tā bija trauksme, savukārt „Varanasi” ir sirdsmiera meklējumi,” teicis Dons.

“Es esmu laimīgs, jo mans darbs, mana mīlestība pret mūziku ir novērtēta, nezinu vai mākslinieks vispār var ko vairāk vēlēties. Ceturto studijas albumu mēs svinēsim četros koncertos, godīgi sakot vēl pirms gada man kas tāds pat sapņos nerādījās,” saka dziedātājs un dziesmu autors Dons.

Kā zināms, vēl novembra sākumā bija plānots, ka prezentācijas koncerts notiks tikai 14.februārī, bet, tā kā jau gandrīz visas biļetes  bija izpārdotas, tika izsludināts pirmais papildkoncerts, vēlāk- arī nākamie.

Visos četros ”Varanasi” koncertos viesosies Aminata Savadogo, ar kuru kopā Dons izpildīs kādu duetu. Kā viesi uzstāsies arī  jauniešu koris “Kamēr…”, kas izpildīts īpši korim aranžētas Dona dziesmas.

Koncertā skanēs gan jaunā albuma dziesmas, gan arī populārākie hīti no iepriekšējiem albumiem, tā atzīmējot savus pirmos 10 gadus uz skatuves.

Koncertos Dons uzstāsies kopā ar ierasto grupas sastāvu – Mārci Auziņu (ģitāra), Tomu Poišu (bass) un Rūdolfu Dankfeldu (bungas), kā arī stīgu grupu “DD orķestris”.

Biļetes uz koncertiem “Varanasi” var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs. Tās vēl ir pieejamas uz visiem četriem koncertiem. Uz pirmajiem diviem pieejamas gan tikai dārgākās.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+