×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
7. augusts, 2013
Drukāt

Biļetes uz dziesmu svētkiem sāks tirgot 6.aprīlī

dzsvetki8

Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos, kas Rīgā norisināsies no 30. jūnija līdz 7. jūlijam, šovasar plāno piedalīties aptuveni 40 000 dalībnieku, šodien preses konferencē sacīja Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) direktore Dace Melbārde.

Kopumā šovasar svētkos tiks piedāvāti 62 dažādi pasākumi. Melbārde minēja, ka svētku pasākumi klātienē varētu pulcēt 400 000 skatītāju.

Biļešu iepriekšpārdošana uz XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem sāksies 6. aprīlī un tās varēs iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

LNKC direktore norādīja, ka biļešu tirgošanas uzsākšana sestdienā būs iespēja visiem iedzīvotājiem dienu organizēt tā, lai varētu šajā dienā iegādāties biļetes uz savu izraudzīto svētku pasākumu.

Viena persona uz vienu svētku pasākumu varēs nopirkt astoņas biļetes. Biļetes varēs iegādāties gan “Biļešu paradīzes” kasēs, gan interneta vietnē “www.bilesuparadize.lv”, gan arī rezervēt pa “Biļešu paradīzes” tālruni.

Kā ziņots, XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki Rīgā notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētku plašo programmu veidos koru un deju kolektīvu, pūtēju un simfonisko orķestru, vokālo un instrumentālo ansambļu, amatieru teātru un tautas daiļamatu meistaru sniegums ar vienojošo moto “Gaisma līgo Latvijā!”.

Biļešu iepriekšpārdošanu nodrošinās “Biļešu paradīze”. Biļešu cenas uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem būs no viena līdz 30 latiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+