×
Mobilā versija
+20.2°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
4. februāris, 2013
Drukāt

Biļetes uz Pianisma zvaigžņu festivālu jau pārdošanā

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Ir sākusies biļešu tirdzniecība uz 21. Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu, kas četros koncertos norisināsies no 19. – 21. aprīlim Liepājā.

Starptautiskais Pianisma zvaigžņu festivāls norisināsies jau 21. reizi, šogad piedāvājot četrus atšķirīgus koncertus. Festivāla klausītāji dzirdēs Latvijas pianistus – Juri Kalnciemu, Andreju Osokinu un Agnesi Egliņu, kuras izpildījumā skanēs vēl svaigi radītais Kārļa Lāča Klavierkoncerts. Festivāla ārvalstu viesu sarakstā šoreiz atrodami tādi pianisma pasaules vārdi kā jaunā skandalozā Krievijas zvaigzne Aleksandrs Lubjancevs (attēlā), lietuvietis Kaspars Uinsks un īru pianists Maikls O’Rurks. Īpašo viesu godā šogad festivālā atgriezīsies izcilais britu džeza pianists Džūlians Džozefs, kurš kopā ar savu trio klausītājiem sniegs neaizmirstamu piedzīvojumu džeza mūzikas pasaulē.

„Lai arī festivāls šogad gaidāms nedaudz kompaktāks, būs gan divi koncerti ar orķestri, gan fantastiska džeza programma, gan arī klavieru dueta koncerts dāņu pianista Pola Rozenbauma un krievu pianistes Polīnas Fradkinas četrrocīgā izpildījumā,” stāsta festivāla mākslinieciskais vadītājs Atvars Lakstīgala, piebilstot „Šogad festivālā ir arī dažas neierastas izmaiņas – bez tā, ka festivāls notiks aprīlī nevis martā, kā tas līdz šim bija ierasts, tas ir pārcēlies uz Liepājas Latviešu biedrības nama zāli, kuru daudzi mūzikas speciālisti slavē par lielisko akustiku. Savukārt gluži kā vecajos, labajos laikos klavieru dueta koncerts notiks Graudu ielas koncertzālē – orķestra pastāvīgajā mājvietā.”

Biļetes uz XXI Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu var iegādāties visās „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās. Tiek piedāvāti arī abonementi.

Festivālu atbalsta: Liepājas pilsētas dome, Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Dānijas Kultūras institūts un Īrijas vēstniecība Latvijā, Piano.lt.

Aktuālajai informācijai par Starptautisko Pianisma zvaigžņu festivālu un citiem Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotajiem koncertiem sekojiet orķestra mājas lapā www.lso.lv

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+