×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Bils Kosbijs apsūdzēts pusaudzes seksuālā izmantošanā 1974. gadā

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu televīzijas personībai Bilam Kosbijam otrdien tika izvirzīta apsūdzība par 15 gadus vecas meitenes seksuālu izmantošanu 1974. gadā.

Tā tiek uzskatīta par pirmo tiesvedību, kas ierosināta, kopš atklātībā nāca ziņas par komiķa pastrādātajiem seksuāla rakstura noziegumiem pret vairākiem desmitiem sieviešu. Lai arī 77 gadus vecais Kosbijs līdz šim noliedzis savu vainu, atceltas vairākas viņa uzstāšanās un plānotie projekti.

Losandželosas apgabala Augstākajā tiesā iesniegta piecas lappuses gara sūdzība. Tajā apgalvots, ka Džūdija Hata un viņas draudzene satikušas Kosbiju filmas uzņemšanas laukumā Losandželosas parkā. Viņš uzaicinājis meitenes uz savu tenisa klubu.

Nonākot klubā, Kosbijs deva meitenēm alkoholu un ierosināja doties uz “Playboy” savrupmāju Losandželosā, teikts apsūdzībā. Tur komiķis licis 15 un 16 gadus vecajām meitenēm melot par savu vecumu, ja kāds viņām jautātu.

“Traumatiskais incidents tik nenobriedušā vecumā atstāja psiholoģiskus postījumus un garīgas ciešanas, kas novedis pie nozīmīgām problēmām visas viņas dzīves garumā,” teikts sūdzībā. Hata pieprasa kompensāciju.

Kā jau ziņots, pēdējās nedēļās vairāki desmiti sieviešu publiski atzinušas, ka cietušas no Kosbija pastrādātajiem dzimumnoziegumiem. Barbara Bomena laikrakstā “The Washington Post” atklāja, ka 1985. gadā Kosbijs viņai esot vairākkārtīgi seksuāli uzmācies. Viņa tolaik bija 17 gadus veca.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+