×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
27. aprīlis, 2012
Drukāt

Bin Ladena ģimene deportēta no Pakistānas

gimene

Pērn nogalinātā starptautiskās teroristu organizācijas “Al Qaeda” līdera Osamas bin Ladena ģimene deportēta no Pakistānas uz Saūda Arābiju.

Bin Ladena ģimene – trīs sievas, astoņi bērni un mazbērns – tika aizturēti pēc bin Ladena nāves pērnā gada maijā. Pakistānas tiesa šomēnes piemēroja bin Ladena sievām un divām meitām īstermiņa apcietinājumu par nelikumīgu iekļūšanu un dzīvošanu Pakistānā un deva rīkojumu viņas deportēt. Aptuveni pusnaktī bin Ladena ģimene ar mikroautobusu tika izvesta no mājas Islamabadā, kur sievas un meitas izcieta apcietinājumu, kura termiņš beidzās pirms desmit dienām.

Ģimene tika nogādāta Islamabadas lidostā, no kurienes plkst.2 pēc vietējā laika uz Saūda Arābiju izlidoja specreiss. Bija plānots, ka viņi tiks deportēti jau pagājušajā nedēļā, bet nenokārtotu juridisku formalitāšu dēļ process aizkavējās.

Bin Ladens tika nošauts 2011. gada 2. maijā ASV īpašo uzdevumu vienības SEAL operācijā garnizona pilsētā Abotābādā netālu no Pakistānas galvaspilsētas. Bin Ladens un viņa ģimene šajā ēku kompleksā dzīvoja vairākus gadus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+