×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Biogāzes noplūdē Jaunmārupē dzīvību zaudē divi cilvēki (papildināts) (1)

Ugunsdzeseji2

Ilustratīvs foto

Pirmdien biogāzes noplūdē ražošanas uzņēmuma teritorijā Jaunmārupē dzīvību zaudējuši divi cilvēki, “Latvijas Radio” informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Viņa klāstīja, ka VUGD informāciju par biogāzes noplūdi Jaunmārupē, Mazcenu alejā 37, saņēmusi ap plkst. 17. Glābējiem ierodoties notikuma vietā, viens cilvēks bez dzīvības pazīmēm jau bija iznests ārā no telpām. Otrs cilvēks atrasts pēc uzņēmuma telpu pārmeklēšanas, taču viņa dzīvību mediķiem neizdevās izglābt.

Biogāze noplūdusi lauksaimniecības produktu ražošanas uzņēmumā SIA “Sabiedrība Mārupe”, kur biogāzes un dabasgāzes koģenerācijas stacijā notikusi avārija. Saskaņā ar Valsts policijas (VP) sniegto informāciju bojā gājušajiem bijis ap 30 gadiem. Ražošanas uzņēmuma strādnieki saindējušies ar gāzi, veicot ierīču apsekošanu.

Nelaimē cietis vēl viens cilvēks, kurš centies savus kolēģus izglābt, bet arī saindējies ar gāzi un nogādāts slimnīcā. Viņa dzīvībai briesmas nedraudot.

Biogāzes noplūde vidē esot novērsta. VP par notikušo uzsākusi kriminālprocesu, kā arī tiek noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Sabiedrība Mārupe jau atkal izceļas! Tā ne tuvu nav pirmāreize, kad netiek domāts par vidi…Tikai šoriez viņi ir aizspēlējušies par tālu!

Draugiem Facebook Twitter Google+