×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. oktobris, 2013
Drukāt

Biogrāfisku filmu izlase Viesistabā

kresli

No 18. oktobra kinoteātros visā Latvijā sāk demonstrēt Olivera Hiršbīgela romantisko drāmu “Diāna”. Vienlaikus ar biogrāfiskās filmas pirmizrādi kinoteātra Lielajā zālē no nākamās piektdienas “Splendid Palace” Viesistabā būs skatāma kino izlase par slavenām vēsturiskām personībām – “Cilvēki. Laikmeti. Leģendas”. Mēneša garumā skatītāji varēs dzīvot līdzi spilgtiem dzīvesstāstiem tādās kritiķu un kinoakadēmiju atzinīgi novērtētās filmās kā Toma Hūpera “Karaļa runa”, “Dzelzs lēdija”, “Hercogiene”, “Manis tur nav”, “Renuārs” un citās.

Biogrāfisko filmu seansi mājīgajā kino Viesistabā ik vakaru sāksies pulksten 19.00, biļetes cena 3 lati.

Režisora O. Hiršbīgela jaunākā filma “Diāna” ir stāsts par Velsas princeses Diānas pēdējiem diviem dzīves gadiem un viņas attiecībām ar ķirurgu Hasnatu Hanu. Viena no pasaules apbrīnotākajām sievietēm, kuras dzīvē atlika maz vietas privātumam, uzdrīkstējās ļauties attiecībām, kas beidzās tikai dažas nedēļas pirms traģiskās autoavārijas 1997. gadā Parīzē. Tiek uzskatīts, ka tieši Hasnats Hans bijis Diānas mūža mīlestība…

Titullomu filmā atveido divkārt “Oskara” balvai nominētā Naomi Votsa (“Divas mātes”, “Neiespējamais”), viņai līdzās Nevins Endrjūss (seriāls “Pazudušie”). Filmas režisors – Olivers Hiršbīgels (“Sakāve”).

Cienījama vecuma skatītājus filmu “Diāna” aicina noskatīties kino “Splendid Palace” Senioru seansā 29. oktobrī plkst. 13.00. Senioru seansi kinoteātrī “Splendid Palace” notiek katra mēneša pēdējā otrdienā. Biļetes uz tiem kā ierasts par pazeminātām cenām – tikai 1,5 lati. Īpaša ēdienkarte seniorus gaidīs arī kinoteātrim blakus esošajā kafejnīcā “Tinto”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+