“Biolars”/”Jelgava” izcīna Latvijas kausu volejbolā 0

Par Latvijas kausa ieguvējiem volejbolā svētdien tika kronēti “Biolars”/”Jelgava” spēlētāji.
Jelgavnieki finālā trīs setu cīņā pārspēja Poliurs”/”Ozolnieki”, tādejādi sarūpējot pretiniekiem zaudējumu zelta mačā otro gadu pēc kārtas.
Kā zināms, pirms tam sestdien pusfinālā “Poliurs”/”Ozolnieki” ar 3-1 (25:17, 19:25, 25:23, 25:21) pieveica RTU/”Robežsardzi”, kas tādejādi nolika Latvijas kausa izcīņas čempionu pilnvaras.
Savukārt “Biolars”/”Jelgava” sestdien grūtā mačā ar 3-2 (26:28, 21:25, 25:14, 25:19, 15:9) pieveica “Daugavpils Universitāti” (DU).
Pašreizējā čempione RTU/”Robežsardze” pirms tam ceturtdaļfinālā tika galā ar vienu no Nacionālās līgas līderēm “Ventspili”, kamēr “Poliurs”/”Ozolnieki” pieveica šosezon negaidīti sekmīgu sniegumu rādošos Jēkabpils “Lūšus”. Savukārt “Biolars”/”Jelgava” ceturtdaļfinālā pārvarēja ASK/”Kuldīga” barjeru, kamēr DU pieveica Nacionālās līgas vienību “Aizpute”.
Pērn Latvijas kausa finālspēlē RTU/”Robežsardze” ar 3-0 (25:15, 25:23, 25:22) samērā pārliecinoši pārspēja “Poliurs”/”Ozolnieki” komandu, turnīrā triumfējot pēc četru gadu pārtraukuma.