“Biolars”/”Jelgava” volejbolisti ar pārliecinošu uzvaru uzsāk Latvijas čempionāta finālsēriju 0

Ar pārliecinošu uzvaru Latvijas volejbola čempionāta finālsēriju pirmdien uzsāka “Biolars”/”Jelgava” komanda, kas pirmajā sērijas mačā pārspēja “Poliurs”/”Ozolnieki” vienību.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115

Aizvadītajā spēlē “Biolars”/”Jelgava” spēlētāji pārāki ar 3-0 (25:17, 25:21, 25:16). Līdz ar to, rezultāts sērijā kļuvis 1-0 jelgavnieku labā.

Jau no pirmajām mača minūtēm daudz labāk un sekmīgāk laukumā darbojās “Biolars”/”Jelgava” komanda, kontrolējot notikumus un pārliecinoši uzvarot pirmajos divos setos. Trešā seta sākumā Ozolnieku kluba spēlētāji prata izvirzīties vadībā ar rezultātu 3:1, taču ātri atkal nokļuva iedzinējos un piedzīvoja zaudējumu arī visā mačā.

Abu komandu nākamais mačs risināsies 10.aprīlī, bet sērija ritēs līdz vienas vienības trim panākumiem.

Pusfināla sērijā “Biolars”/”Jelgava” volejbolisti sērijā līdz trijām uzvarām ar 3-0 pārspēja “Daugavpils Universitāti” (DU), kaut visas spēles noslēdzās piecos setos. Zīmīgi, ka visos trijos mačos Jelgavas komanda uzvarēja pirmajos divos setos, nākamajos divos zaudēja, bet piektajos setos nospēlēja pietiekami droši.

Tikmēr “Poliurs”/”Ozolnieki” pusfinālā ar rezultātu 3-1 uzveica “Schenker” līgas bronzas medaļniekus “Lāse-R” klubu.

Arī pagājušajā gadā Latvijas čempionāta finālā tikās tieši šīs divas komandas – “Biolars” volejbolisti sērijā ar 3-1 pieveica “Poliurs”/”Ozolnieki” un pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kļuva par Latvijas čempioniem.

Kā ziņots, Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā – “Schenker” līgā – mēneša sākumā finālčetrinieka turnīrā piedalījās “Lāse-R” komanda, izcīnot trešo vietu.

Latvijas čempionāta pirmajā cīņā par bronzas godalgām “Lāse-R” komanda sestdien ar rezultātu 1-3 piekāpās DU volejbolistiem. Sērijā līdz trim uzvarām DU samērā negaidīti pārņēma vadību ar rezultātu 1-0.