“Biolars”/”Jelgava” volejbolistiem otrā uzvara Latvijas čempionāta finālsērijā 0

Otro uzvaru Latvijas vīriešu volejbola čempionāta finālsērijā trešdien izcīnīja pašreizējie valsts čempioni “Biolars”/”Jelgava”. Sērijas otrajā mačā Jelgavā vietējā komanda ar rezultātu 3-1 (23:25, 26:24, 25:17, 25:20) uzvarēja “Poliurs”/”Ozolnieki” vienību. Līdz ar to otrā čempionu titula izcīnīšanai jelgavniekiem nepieciešama vēl tikai viena uzvara.

VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55
Krievija vismaz mēnesi zināja par terorakta gatavošanu: “Lai viņi nestāsta pasakas fejai!” 87

Uzvarētāju komandas labā 27 punktus guva Andrejs Baburovs, bet 18 punktus iekrāja Reinis Pekmanis. Tikmēr “Poliurs”/”Ozolnieki” rindās ar 19 punktiem izcēlās Gatis Garklāvs, bet Raimonds Vilmanis tika pie 13 punktiem.

“Iepriekšējā spēlē pieļāvām ļoti maz kļūdu, bet šodien to skaits abām komandām bija līdzīgs. Otrajā setā mums paveicās, tomēr mums vēl ir, kur pielikt,” pēc mača sarunā ar Latvijas Televīziju izteicās “Biolars”/”Jelgava” pārstāvis Austris Štāls. “Ja katrs paveiks savu darbu, rezultāts neizpaliks arī trešajā mačā.”

Kā ziņots, sērijas pirmajā mačā pirms pusotras nedēļas “Biolars”/”Jelgava” spēlētāji izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3-0 (25:17, 25:21, 25:16). Līdz ar to sērijā līdz trim uzvarām jelgavnieki atrodas vadībā ar rezultātu 2-0.

Visas sērijas cīņas risināsies Jelgavā. Trešo reizi komandas savā starpā sacentīsies sestdien.

Pusfināla sērijā “Biolars”/”Jelgava” volejbolisti sērijā līdz trijām uzvarām ar 3-0 pārspēja “Daugavpils Universitāti” (DU), kaut visas spēles noslēdzās piecos setos. Zīmīgi, ka visos trijos mačos Jelgavas komanda uzvarēja pirmajos divos setos, nākamajos divos zaudēja, bet piektajos setos nospēlēja pietiekami droši.

Tikmēr “Poliurs”/”Ozolnieki” pusfinālā ar rezultātu 3-1 uzveica “Schenker” līgas bronzas medaļniekus “Lāse-R” klubu.

Arī pagājušajā gadā Latvijas čempionāta finālā tikās tieši šīs divas komandas – “Biolars” volejbolisti sērijā ar 3-1 pieveica “Poliurs”/”Ozolnieki” un pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē kļuva par Latvijas čempioniem.

Kā ziņots, Latvijas un Igaunijas apvienotajā čempionātā – “Schenker” līgā – pagājušā mēneša sākumā finālčetrinieka turnīrā piedalījās “Lāse-R” komanda, izcīnot trešo vietu. Sērijā par trešo vietu pašlaik “Lāse-R” un DU cīnās neizšķirti 1-1.