Laukos
Politika

Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju arī turpmāk vadīs Gustavs Norkārklis0

Gustavs Norkārklis, Latvijas bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas vadītājs, Foto: no LA arhīva

Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas (LBLA) valdes priekšsēdētāja amatā ceturtdien tās biedru ikgadējā kopsapulcē atkārtoti ievēlēts tās līdzšinējais vadītājs Gustavs Norkārklis.

Norkārklis LBLA valdes priekšsēdētāja amatā ievēlēts jau ceturto reizi pēc kārtas.

Tāpat valdē ir ievēlēti arī Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdes loceklis Jānis Dzenis, kartupeļu cietes ražotāja SIA “Aloja Starkelsen” valdes loceklis Jānis Garančs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes akadēmiskās studiju programmas “Lauksaimniecība” direktore Dzidra Kreišmane, kuri LBLA valdē bija arī iepriekšējā sasaukumā.

LBLA valdē ir ievēlēta arī jauna locekle, Gundega Jēkabsone no O.Jēkabsona zemnieku saimniecības “Geidas”. LBLA valdes iepriekšējā sasaukumā viņas vietā valdes locekles amatā bija biedrības “Cēsu rajona lauku partnerības” pārstāve Dace Kalniņa.

LBLA valde sastāv no pieciem valdes locekļiem, no kuriem viens ir biedrības prezidents jeb valdes priekšsēdētājs. Biedrības valdi uz trīs gadu termiņu ievēl biedru sapulce. Prezidents reprezentē biedrību, uztur sakarus ar Padomi biedru sapulču starplaikos un vada biedru sapulču darbu.

LBLA ir dibināta 1995.gadā un ir profesionāla organizācija, kurā apvienojušies bioloģiskās lauksaimniecības produktu ražotāji, pārstrādātāji, tirgotāji un šīs kustības atbalstītāji.

LA.lv