Laukos
Bizness

Birža sākusi kotēšanas procedūru “AgroCredit Latvia” emitēto obligāciju iekļaušanai parāda vērtspapīru sarakstā0

Foto: LETA

Birža “Nasdaq Riga” sākusi kotēšanas procedūru lauksaimnieku kreditētāja “AgroCredit Latvia” papildus emitēto obligāciju iekļaušanai biržas parāda vērtspapīru sarakstā, liecina biržas publiskotā informācija.

Kotēšanas procedūra sākta 20 “AgroCredit Latvia” obligāciju ar nominālvērtību 5000 eiro iekļaušanai biržas parāda vērtspapīru sarakstā. Obligāciju dzēšanas datums ir 2026.gada 31.decembris.

Norēķinu datums papildus emitējamajām 20 obligācijām, par kurām ir iesniegts kotēšanas pieteikums, ir 2018.gada 17.maijs.

“Nasdaq Riga” valdes lēmums par obligāciju iekļaušanu parāda vērtspapīru sarakstā tiks paziņots nekavējoties pēc tā pieņemšanas.

Biržas pārstāvji arī informē, ka līdz šim “AgroCredit Latvia” emitējusi 600 obligāciju, bet atbilstoši emisijas prospektam “AgroCredit Latvia” ir tiesības emitēt kopumā 2000 obligāciju līdz 2026.gada 1.decembrim, sasniedzot kopējo emisijas apmēru 10 miljoni eiro.

Kompānijas obligācijas kopš 2016.gada 26.augusta ir iekļautas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Jau ziņots, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisija 2016.gada jūlijā nolēma reģistrēt “AgroCredit Latvia” prospektu 2000 obligāciju iekļaušanai “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

“AgroCredit Latvia” sniedz kreditēšanas pakalpojumus lauksaimniekiem – kompānija pamatā izsniedz īstermiņa aizdevumus graudkopjiem izejvielu un citu apgrozāmo līdzekļu iegādei. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijas “AgroCredit Estonia”.

LA.lv