Sports
Citi sporta veidi

Birzule ir izcīna bronzas medaļu PČ vindsērfingā 16


Ketija Birzule.
Ketija Birzule.
Foto – EPA/LETA

Latvijas olimpiskā burātāja Ketija Birzule ceturtdien izcīnīja bronzas medaļu pasaules čempionātā vindsērfingā “Techno293” klasē, kas risinājās Francijā.

Latvijas sportiste dāmu konkurencē 11 braucienos tika pie 114 punktiem. Par pasaules čempioni ar 97 punktiem kļuva japāniete Mika Jamauči, kura pārspēja savu tautieti Šimu Tomoko, kura nopelnīja 104 punktus.

Dāmu sacensībās startēja četras dalībnieces.

Tikmēr “Open” grupā, kopējā vērtējumā ar vīriešiem, Birzule ieņēma 16.vietu 22 dalībnieku konkurencē. Vīriešiem uzvaru izcīnīja japānis Ivasaki Juta.

“Dažādi apstākļi un tikpat dažādi braucieni. Krastā sēdēšanas bija daudz, bet to kompensēja pēdējās sacensību dienas četri braucieni, kas notikās neticami ātri. Patīkamas sajūtas un prieks par padarīto, jo iegūta trešā vieta pasaules čempionātā,” sociālā tikla “Instagram” savā kontā pēc sacensībām rakstīja Birzule.

Savukārt sacensībās jaunietēm “Techno293” klasē labākā no latvietēm bija Aleksandra Kaupa, kura ieņēma 25.vietu, kamēr Elizabete Meņģele palika 27., bet Annija Punte 30.vietā 50 dalībnieču konkurencē.

Pērn Birzule debitēja olimpiskajās spēlēs, Riodežaneiro notikušajās sacensībās olimpiskajā vindsērfinga klasē RS:X ieņemot 24.vietu.

LA.lv