×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
10. septembris, 2013
Drukāt

Biškopji aicina “Medus dienā” iepazīt bites un profesijas noslēpumus

Latvijas Biškopības biedrībaLatvijas Biškopības biedrība

Latvijas Biškopības biedrība (LBB) sestdien, 14. septembrī, dažādos Latvijas novados rīko pasākumu “Medus diena dravā”, kur ikvienam interesentam būs iespēja smelties zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, kā arī dažādām medus šķirnēm, portālu “LA.lv” informēja biedrībā.

 

LBB jaunu tradīciju – “Medus dienu dravā” – sāka pagājušajā gadā. Šai dienā bitenieki no dažādiem Latvijas novadiem ver savas dravas ikvienam apmeklētājam. Šāda tradīcija sākta, ņemot vērā tirdziņos novēroto lielo pircēju interesi par medu un tā kvalitāti. Pasākuma mērķis ir popularizēt biškopības nozari, biškopja amatu un arī dabīgos bišu produktus.

“Dravas apmeklējuma laikā biškopji sniegs zināšanas par medus sastāvu, tā labajām īpašībām un atšķirīgajām medus šķirnēm. Ekskursija dravā būs interesanta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Katrs biškopis saviem apmeklētājiem būs sagatavojis īpašu un izglītojošu programmu ar praktiskiem paraugdemonstrējumiem,” stāsta LBB valdes priekšsēdētājs Armands Krauze.

Šogad savas dravas vērs biškopji no dažādiem Latvijas novadiem. Biškopji gaidīs gan individuālus apmeklētājus, gan grupas – ģimenes, darba kolektīvus, skolēnus, draugu kompānijas, un pasākums būs bez maksas. Plašāka informācija, tostarp par apmeklējamajām dravām, atrodama LBB mājaslapā “www.strops.lv”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+