Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Sestdiena, 10. decembris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Biškopji pulcēsies ikgadējā pavasara saietā (1)

bitenieks_035_db

Izstāžu kompleksā “Rāmava” sestdien, 22.martā, notiks ikgadējā biškopju pavasara konference, kas pulcēs nozares pārstāvjus no visas Latvijas, informē Latvijas Biškopības biedrības (LBB) vadītājs Armands Krauze (ZZS).

Biškopji pasākumā diskutēs par jaunāko normatīvajos aktos, bišu māšu audzēšanu un Eiropas bišu veselības pētījuma rezultātiem. Tāpat bitenieki izvērtēs pērn padarīto un šā gada aktualitātes.

Īpašs notikums būs LBB pirmās biškopja gada grāmatas prezentācija. Konferencē piedalīsies arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes vadība, kā arī dažādi vieslektori.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Daļa no LBB neinteresējas par bitēm vai medus ražošanu, bet ir pamatīgi appļāvēji, viņus tik interesē lielākas subsīdijas, atbalsts, MLA, BAL!Kauns, ka savulaik tik cienījama biedrība ir palikusi par dīvannieku interešu aizstāvi Zemkopības ministrijā!

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (1)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+