Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
20. marts, 2014
Drukāt

Biškopji pulcēsies ikgadējā pavasara saietā (1)

bitenieks_035_db

Izstāžu kompleksā “Rāmava” sestdien, 22.martā, notiks ikgadējā biškopju pavasara konference, kas pulcēs nozares pārstāvjus no visas Latvijas, informē Latvijas Biškopības biedrības (LBB) vadītājs Armands Krauze (ZZS).

Biškopji pasākumā diskutēs par jaunāko normatīvajos aktos, bišu māšu audzēšanu un Eiropas bišu veselības pētījuma rezultātiem. Tāpat bitenieki izvērtēs pērn padarīto un šā gada aktualitātes.

Īpašs notikums būs LBB pirmās biškopja gada grāmatas prezentācija. Konferencē piedalīsies arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes vadība, kā arī dažādi vieslektori.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Daļa no LBB neinteresējas par bitēm vai medus ražošanu, bet ir pamatīgi appļāvēji, viņus tik interesē lielākas subsīdijas, atbalsts, MLA, BAL!Kauns, ka savulaik tik cienījama biedrība ir palikusi par dīvannieku interešu aizstāvi Zemkopības ministrijā!

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+