Mobilā versija
Brīdinājums -0.2°C
Diāna, Dina, Dins
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
20. marts, 2014
Drukāt

Biškopji pulcēsies ikgadējā pavasara saietā (1)

bitenieks_035_db

Izstāžu kompleksā “Rāmava” sestdien, 22.martā, notiks ikgadējā biškopju pavasara konference, kas pulcēs nozares pārstāvjus no visas Latvijas, informē Latvijas Biškopības biedrības (LBB) vadītājs Armands Krauze (ZZS).

Biškopji pasākumā diskutēs par jaunāko normatīvajos aktos, bišu māšu audzēšanu un Eiropas bišu veselības pētījuma rezultātiem. Tāpat bitenieki izvērtēs pērn padarīto un šā gada aktualitātes.

Īpašs notikums būs LBB pirmās biškopja gada grāmatas prezentācija. Konferencē piedalīsies arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes vadība, kā arī dažādi vieslektori.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Daļa no LBB neinteresējas par bitēm vai medus ražošanu, bet ir pamatīgi appļāvēji, viņus tik interesē lielākas subsīdijas, atbalsts, MLA, BAL!Kauns, ka savulaik tik cienījama biedrība ir palikusi par dīvannieku interešu aizstāvi Zemkopības ministrijā!

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+