×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
12. janvāris, 2016
Drukāt

Bīstamā rietumblāzma (1)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Sliežu ceļi izgaismoti, autobraucēji–apžilbināti...

Ziemeļblāzmu ieraudzīt neizdevās. Bet gribu dažus vārdus teikt par dižu projektu realizētājiem laikam jau nejauši izdevušos “rietumblāzmu”, kuras dēļ tumsā uz Bolderāju vairs nevar aizbraukt neviens, kurš vēlas satiksmes noteikumus punktuāli ievērot.

Krievu salas termināļa kontekstā ir paplašināts un modernizēts līdzās šosejai esošais dzelzceļa mezgls. Mežiņš starp sliedēm un ceļu izretināts un, lai vagonu šķirošanas nakts darbi droši veiktos, uzslieti vareni lukturi, kuru uzdevums laikam ir staciju apgaismot. Bet stabi ir pietiekami pacelti tikai virs sliedēm, uz diezgan augsto viaduktu braucošiem auto gaismekļi pārvēršas par žilbinošiem prožektoriem. Sevišķi, ja slapjš. Sevišķi putenī. Kas jādara apžilbinātam braucējam? Jāapstājas.

Skaisti jau tas viss izskatās. Bet ziepes būs drīz un lielas. Jo apstāties jau neviens negrib. Vālē uz aklo…

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāraksta CP oficiāla vēstule,lai kaut pasāk.Pilnīgi noteikti tur var gaidīt nelaimi.Jāpiesaista ātri reaģējoši mediji.Atceros ,kaut ko līdzīgu ,kad nebija uzbūvēts vēl jaunais Saulkrastu ceļš,kaut kur ap Lilasti šad tad pretī(paralēli šosejai)nāca vilciens ar lielo prožektoru jumta līmenī.

Draugiem Facebook Twitter Google+