×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
1. septembris, 2016
Drukāt

Bīstamais ceļš uz skolu pa Barona ielu un izbrīns par bruģi. Vai tie pārpalikumi? (8)

No Nadinas Elekses "twitter"No Nadinas Elekses "twitter"

Sociālajos tīklos pausts izbrīns par Kr.Barona ielā ieklāto bruģi, paužot versiju, ka izmantoti pārpalikumi. Tāpat šodien, 1.septembrī, daudzi sociālajos tīklos pauž sašutumu, ka pa ielu ir bīstami pārvietoties bērniem, jo ietves joprojām tiek remontētas un jāiet pa brauktuvi. Īpaši satiksme pirmajā skolas dienā netiek regulēta.

Nevienādā Krišjāņa Barona ielas ietvju seguma dizainu pirms rekonstrukcijas veidojusi ainavu arhitekte Helēna Gūtmane, aģentūrai BNS pastāstīja Rīgas domes (RD) Satiksmes departamentā.

“Stilizētais bruģakmens izvēlēts visas ielas garumā, kurā izmantoti arī stilizēti kantaini granīta akmeņi. Tāpat bruģim ir “pumpiņas”, kuras paredzētas, lai palīdzētu pārvietoties cilvēkiem ar redzes traucējumiem,” skaidroja departamentā.

Tāpat Satiksmes departamentā skaidroja, ka stilizētais bruģis izmantots ne tikai ietvju segumiem, bet arī pieturvietās.

Rīgā vairākās ielās centrā notiek remontdarbi, no kuriem lielākā daļa būšot pabeigta līdz ceturtdienai, 1.septembrim. Pabeigt bijis paredzēts arī ietves pie skolām. Savukārt pārējo ietvju remontu paredzēts noslēgt septembra pirmajā nedēļā.

Ietves atsevišķos Brīvības ielas posmos tikšot pabeigtas līdz 5.septembrim un 8.septembrim. Savukārt Lāčplēša ielas posmā līdz Čaka ielai darbi varētu tikt pabeigti ātrāk – līdz 2.septembrim, tomēr posmā no Čaka ielas, kur notiek arī darbi ar komunikācijām, tie varētu ritēt vēl visu septembri.

>

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Saraibināta, sapostīta Barona iela…Arhitekte, kā jau ierēdņu vairums, var iegūt ievērību tikai ar izlēcienu. Ķēmīgi izskatās trotuārs – saraibināts, haotisks, uztraucošs, nedrošs un neērts, un vēl bruģakmeņi ! Tiešām neprāts. Es tam visam uzlietu virsū gludu betona kārtu – mierīgi pelēku vai mazliet ietonētu, lai ir mierīgi un droši iet. Vai tiešām mūsu dzīvē vēl maz stresu izraisošu nejēdzību?!!

  2. Labi ,atmetīsim pretenzijas par akmeņu pārpalikumiem gan krāsās , gan formā…bet sievietēm Rīgā , par augstpapēžu kurpēm , iesaku – AIZMIRST!!!! AIZMIRST !!!!

  3. Godīgi sakot nesprotu cilvekus kuri izvēlas iet pa izrakto, nepabeigto pusi, nevis pretējo kurai ir virsū segums. Respektīvi vairāk tā izskatās pēc Rīgas iedzīvotāju, maigi izsakoties, kaut kādu tuvredzības problēmu.

  4. Vismaz vienā vietā būsim izlīduši no bezcerīgās pelēkās vienmuļības ! Man patīk !

  5. Tiesaam,izskataas kaa buutu paarpalikumi.Loti nepatiikami skatiities so haosu.

  6. Viss kā jau pie tūdaliņiem pieņemts – nedari slikti, dari vēl sliktāk galvenais, lai tik būtu iemesls paņaudēt un kādu nozaimot!

    • tas ir vienkārši bezceris, šie nūģu un īgņu kori, kuriem cukurs par saldu un ūdens par slapju. Žēl, ka masu mediji tam visam piebalso..

    • Ja par īgņām sauc rīdziniekus, kuri vēlas redzēt Rīgas vēsturisko centru uzkoptu, bet ne izķēmotu, atliek secināt, ka maz ir palikuši savas pilsētas patrioti. Vai kādā no Eiropas pilsētām ir redzamas tādas muļķības, kā tas ir Kr.Barona ielā?

Draugiem Facebook Twitter Google+