Mobilā versija
Brīdinājums +14.4°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Pirmdiena, 29. maijs, 2017
9. marts, 2017
Drukāt

Bīstamas pazīmes, kuras tu nedrīksti ignorēt attiecībās. Pieredzē dalās vecmāmiņas

1. Vecmāmiņas ir vienisprātis - pašapmāns ir kļūda

1no5
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Izvēloties partneri un laulāto draugu, atceries reizi par visām reizēm zemāk minētās brīdinošās pazīmes, kuru ignorēšana var padarīt tavu dzīvi par elli.
Portāls “tayni-mirozdaniya.ru” ir publicējis izvilkumu no pētījuma, kurā piedalījās vairāk nekā 700 vecāka gadagājuma cilvēku, daloties savā pieredzē par mīlestību, attiecībām un laulību.

Kad divu cilvēku attiecībās lieta nonāk līdz laulībām, veci ļaudis norāda uz nepareiziem lēmumiem, kas ne pie kā laba nenoved. Vecīši min pazīmju kopumu, kuras saskatot, viņuprāt, attiecības ir jāpārtrauc. Taču ļoti daudzi cilvēki šīs pazīmes ignorē un tomēr apprecas, bet pēc tam piedzīvo briesmīgu kopdzīvi, ciešot no sava muļķīgā lēmuma sekām.

Pastāv četras brīdinošas pazīmes, par kurām uzzinot, jums būtu jāatsakās no lēmuma precēties. Daudzi cilvēki pat labi zina, kas tās ir par pazīmēm, taču cer, ka partneris laulībā mainīsies. Toties vecie ļaudis uzskata, ka šāds pašapmāns ir milzīga kļūda.

Arī uz tiem, kas jau ir laulībā, attiecas minētie brīdinājumi – tie ļauj noteikt, vai jūsu kopdzīvē ir iespējams kaut ko labot vai arī ir pienācis laiks attiecības beigt.

  1. Vecmāmiņas ir vienisprātis - pašapmāns ir kļūda
  2. 1. Brīdinājuma zīme numur 1: jebkura veida vardarbība
  3. Brīdinājuma zīme numur 2: neizskaidrojami dusmu uzliesmojumi
  4. Brīdinājuma zīme numur 3: meli lielās lietās un sīkumos
  5. Brīdinājuma zīme numur 4: sarkasms un ķircināšana

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+