×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
24. marts, 2017
Drukāt

Bīstami dzīvībai: Divas valstiski svarīgas ēkas brūk kopā (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Ekonomikas un Labklājības ministrijas ēkas ir katastrofālā stāvoklī. No nama, kurā atrodas Ekonomikas ministrija, krīt ķieģeli un mūra gabali. Savukārt ēkā, kurā strādā Labklājības ministrijas darbinieki, ir slēgtas vairākas telpas un tajās uzturēties ir bīstami dzīvībai, vēstīja “TV3 Ziņas”.

Nozaru ministri Arvils Ašeradens un Jānis Reirs par katastrofālo situāciju ēkās ir informējuši arī Ministru prezidentu Māri Kučinski.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) informē, – pēdējā gada laikā uz ēku Brīvības ielā 55, kur atrodas Ekonomikas ministrija, saņemti divi izsaukumi. Ikreiz no ēkas evakuēti cilvēki un bloķēta satiksme.

“TV3 Ziņas” vēlējās nofilmēt, kā izskatās Labklājības ministrijas telpas Skolas ielā 28, taču saņēma atteikumu. Tas tādēļ, ka situācija esot bīstamāka, nekā varētu domāt.

Labklājības ministrijas pārstāvis Egils Zariņš uzsvēra, ka, ievērojot prasības, bīstamās telpas ir aizslēgtas un tām neviens netiek laists pat tuvumā.

Taču ne premjers, ne finanšu ministre ātru problēmas risinājumu nesola. Jāgaida, kad amatā apstiprinās jauno Valsts nekustamo īpašumu vadītāju. Proti, iepriekšējais Valsts nekustamo īpašumu valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Tols atlūgumu iesniedza 10. martā. Finanšu ministrija ir izsludinājusi konkursu uz Valsts nekustamo īpašumu vadītāja un trīs valdes locekļu amatiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Labākais variants Atbildēt

    Ekonomikas ministriju jāapvieno ar Finanšu ministriju,bet Labklājības ministriju ar Veselības ministriju,kā vairāk nekā piecdesmit pasaules valstīs!

  2. Simboliski,nav šeit ne ekonomikas, ne labklājības..

  3. Tajās ēkās strādā tie, kuriem būtu jānodrošina laba ekonomika un labklājība valstī, tāpēc nebūtu nekas pretī, ja tie ķieģeļi tur uz tautas kakla sēdošos parazītus nosistu par viņu darbu.

Draugiem Facebook Twitter Google+