Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
9. septembris, 2016
Drukāt

Bīstami! Lidmašīnās nedrīkst lietot “Samsung Galaxy Note 7” telefonus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

ASV Federālā aviācijas pārvalde (FAA) ceturtdien stingri aicināja pasažierus lidmašīnās neieslēgt vai nelādēt “Samsung Galaxy Note 7” viedtelefonus saistībā ar ziņojumiem par to sprāgstošiem akumulatoriem.

Dienvidkorejas elektronikas uzņēmums “Samsung Electronics Co.” pagājušajā nedēļā paziņoja, ka aptur jaunākā viedtālruņa “Galaxy Note 7” tirdzniecību un pasaulē atsauc 2,5 miljonus telefonu pēc saņemtām ziņām par šo ierīču iespējamiem sprāgstošiem akumulatoriem.

“Ņemot vērā nesenos notikumus un bažas, kuras radījis “Samsung” saistībā ar “Galaxy Note 7″ ierīcēm, Federālā aviācijas pārvalde stingri aicina pasažierus lidmašīnās neieslēgt vai nelādēt šīs ierīces un nenovietot tās reģistrētā bagāžā,” norāda FAA.

Kā ziņots, līdzīgi aicinājumu ceturtdien saviem pasažieriem jau izplatīja Austrālijas aviosabiedrības “Qantas Airways” un “Virgin Australia”.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+