×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

Bīstami! No tirdzniecības izņems “Snickers”, “Mars” un “Milky Way” batoniņus (18)

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Pārtikas un veterinārā dienests (PVD) uzdevis arī Latvijā no tirdzniecības atsaukt rūpnīcā “Mars” ražoto produkciju, tajā skaitā, “Snickers, “Mars”, “Milky Way” šokolādes batoniņus, aģentūru LETA informēja PVD pārstāve Ilze Meistere.

SIA “Saniteks” pēc ražotāja pieprasījuma no tirdzniecības Latvijā ir jāatsauc Nīderlandes rūpnīcā “Mars” ražotā produkcija, jo pastāv aizdomas, ka tā var saturēt plastmasas gabaliņus un apdraudēt patērētāju veselību.

Līdz ar to PVD aicina pircējus būt uzmanīgiem, iegādājoties “Snickers, “Mars”, “Milky Way”, “Celebrations” un “Mini Mix” šokolādes batoniņus. Tāpat pircējiem jāpievērš pievērst uzmanība un neiegādāties produktus ar kādu no iepriekš minētajiem partijas numuriem un derīguma termiņiem, kas tiek norādīti uz produkta iepakojuma.

PVD pārstāve arī norāda, ka PVD inspektori dosies uz “Saniteks” noliktavām, lai pārliecinātos, ka piesārņotie produkti tiek atsaukti no tirdzniecības.

Kā ziņots, ASV pārtikas kompānija “Mars Inc.” vakar paziņoja, ka 55 valstīs īstenos vērienīgu Nīderlandes rūpnīcā ražotu “Mars” un “Snickers” šokolādes batoniņu atsaukšanu, jo šajos produktos konstatēta plastmasas klātbūtne.

Tāpat atsaukums aptvers arī “Celebrations”, “Milky Way” un “Mini Mix” šokolādes produkciju.

Atsaukšana attiecas tikai uz produkciju, kas ražota “Mars” rūpnīcā Nīderlandes dienvidu pilsētā Veghelā.

Atsaukumu paredzēts īstenot pēc tam, kad “Mars” ražotajos produktos konstatēta plastmasas gabaliņu klātbūtne. Kāds pircējs 8.janvārī Vācijā atrada “Snickers” batoniņā sarkanu plastmasas gabalu. Pēc sūdzības saņemšanas tika izsekots, ka plastmasa nākusi no Veghelas rūpnīcas iekārtas aizsargpārsega.

Sākotnēji uzņēmums vēstīja, ka “Mars”, “Snickers” un “Milky Way Mini” šokolādes batoniņi tiks atsaukti Vācijā, Francijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Itālijā, Spānijā un Nīderlandē.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. ka un kur var uzzinat terminu un partijas numuru?>

 2. Tātad ASV tas ir izdevīgi, nav izprotami kāpēc tiem pasaules okupantiem ir tāda visatļautība.

 3. Tātad ASV tas ir izdevīgi, nav izprotami kāpēc tiem pasaules okupantiem ir tāda visatļautība

 4. sen jau vajadzeeja,kops 80-tajiem,kad tie saindeeja visu Latvijas tirgu ar nekvalitatiiviem…saldumiem

 5. jaa un nez kursh ljauj kaut kadiem hesburgeriem plaukt? kad visai pasaulei sen skaidrs , ka tas viss ir drankis un inde, lv tik saak to eest. apbrinojami

 6. vispar aizliegt tadus sudus lv tirgot, pashiem savas konchas ir.

 7. Ja vēl tiek tirgoti šie batoniņi no rezerves fondiem, kad tos vispār sāka tirgot, tad nebrīnos, ka var saindēties. Neatceros gadu vairs, 90to sākums vai 80to beigas, bet biju puišelis, un pirmos batoniņus ar lineālu dalījām uz pusēm ar brāli, un ēdām skatoties kārtējo Bordertaunas sēriju.

 8. Vajadzētu izņemt desas un gaļu es saprastu/

 9. kaut kāds absurds, kur redzēts, ka dēļ maza plastmasa izņem produkciju( JO VISOS PRODUKTOS, NE TIKAI ŠĀDAS LIETIŅAS.ATRODAS, PAT INDES, BET TAS TAČU NEKAS, TIRGO UN NEKĀDS TRACIS NENOTIEK, ĒDIET UN SLIMOJIET, DARBS IR ĀRSTIEM, ĶIRURGIEM ,FARMACEITIEM, VISS IET PA RENĪTI, VISS KĀRTĪBĀ, NAUDIŅA NO MUMS BIRST VIŅU KABATIŅĀS), ……tad kāpēc neizņem no veikaliem modificētos produktus, kurus audzē jau pilnā sparā, kur sen jau pierādīts, kādu patiesi draudu sagādā cilvēku ģenētikai ,tās attīstībai. LAIKAM ŠĪ FIRMA IR UZKĀPUSI UZ KĀDU VARŽACĪM…..NAV ATMETUSI, KĀDAM LIELO RUBLĪTI……….PROTAMS, NU VIŅIEM MŪSU VESELĪBA IR PĒDĒJĀ VIETĀ(NOZĪME, SVARĪGUMS, REĀLA DZĪVE, TO JAU SEN PIERĀDA.BET SKAĻI LOZUNGI, MĒS PAR JUMS RŪPĒJĀMIES, SATRAUCAMIES, KĀDS ATKLĀTS BLEFS………. UN NU VIŅI DOMĀ, KA MĒS VIŅIEM TICAM, VIŅU MELIEM…..

  • …sākam ķērkt.Paši esam vainīgi.Ieraugam,skaisti,iepakotu SŪDŪ,nesmird-pērkam un priecājamies kā indējas,mūsu,bērni.LV ražotai produkcijai ejam ar līkumu.

 10. es tadus needu ,pa retam bonti . 2 pa gadu ,

 11. TAS JAU BIJA JADARA 25 GADUS ATPAKAĻ :)) BET TE KAMĒR PIELEC ,BĒRNI ĒD PRETEKLĪGUS BAROJAMAS LIETAS

 12. Protams, vietu vajag poļu produkcijai…

 13. pērciet vien saviem bērniem tos ārzemju draņķus un grūdiet ar varu iekšā, ja nav prāta itkā nebūtu pašmāju šokolādes.

  • man personīgi pašmāju šokolāde šķiet neēdama

   • Nu jau gan!Pasmaju sokolade!!!Kur Tu jocigais, redzi pasmaju sokoladi?Ta sen jau ir tada pasa arzemju rupnicas filiale, kur no tiem pasiem suudiem taisa saldumus un par lielu naudu iebaro mums tadas pasas plastmasas, transtaukus un palmu ellu.Tiem, kas nekad muza nav edusi istos Laimas saldumus, tadas mulkibas var iestastit.

Draugiem Facebook Twitter Google+