×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
31. marts, 2016
Drukāt

Egils Līcītis: Zaķusala vairās no nacionāli noskaņotajiem (29)

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Edvīns Šnore

Kad pa labu gabalu ieraugu pretimnācējos deputātu Šnores kungu, tūlīt eju nodurtu galvu, izlikdamies, cik ļoti man rūp appētīt kurpju purngalus. Kā izrādās, mūsdienās sarokošanās un pazīšanās ar nacionāli noskaņotiem politiķiem ir trakot nevēlama. Ja jums, piemēram, ir slepenas romantiskas attiecības ar NA piederīgo jaunkundzi, būs labāk nekavējoties pārtraukt sakaru un meklēt jaunu simpātiju.

Ar bīstamiem paziņām nepatikšanās iekūlies producents Kristaps Valdnieks, kurš tā kā gribētu kandidēt un ieņemt LTV valdes locekļa vietu. Viņš novērots ar stipru binokli, un atklājies, ka pirms sešiem gadiem kopā ar Edvīnu Šnori režisējis slaveno kino “Padomju stāsts”. Tāpēc ir stipri aizdomīgi, vai Valdnieks nebūs “politiski paklausīgs” vīrs. Arī žurnālists Ivars Āboliņš gribējis kāpt uz Zaķusalas vadības jumta, taču iekrāsojies kā pārāk sarkanbaltsarkans dzintara latvietis. Īsi sakot, sludinājumu dēlī par vakantiem ideoloģiskās sfēras amatiem skaidri jāieraksta – “Nacionālās apvienības biedriem un tiem, kas ar viņiem sadzēruši tubrālības, stingri aizliegts kandidēt!” Vērtētāju komisijā jāiekļauj misis Mārpla, kas izbrāķējamu nacionālistu pazīst pēc smakas, visiem jāiet caur domu skeneri un jāveic laboratoriskas pārbaudes, vai cilvēkam nav padusē ietetovēts auseklītis vai vēl šausmīgāka zīme.

Televīzija no tādi apzīmogotiem pavisam ciet aizbultējama, jo šie der tikai prātu samaitāšanai un, nonākuši vadošā postenī, – kādu garīgo barību gribēs ievadīt tautas vēnā? Studijās aicinās rūdītos un sirdīgākos nacionāļus. Nepagūsiet aci pamirkšķināt, kad valsts galveno kanālu privatizēs par “Raivja balsi” vai “Parādnieka tauri”. Sabiedriskās TV satura uzraugam kolektīvs jāmobilizē radošam darbam un šad tad jāpieregulē. Nav šaubu, ka NA partijniekiem tuvu stāvošs kadrs, kolīdz ieveltos valdes locekļa krēslā, darbaļaužu paskubināšanai izvilktu daudz resnāku nūju nekā politiski neitrāla persona vai piemīlīgs, maigs Sorosa mācības piekritējs. Nacionālis liks filmēt partijas lāpu gājienus, patriotiskos braucienus un skrējienus, varbūt pat staigāšanu pa karstām oglēm vasaras nometnēs. Dienesta stāvoklis tiks ļaunprātīgi izmantots, lai uzspiestu nacionālkonservatīvus, novecojušus priekšstatus par tikumību skolās un valstisko audzināšanu. Ak, tētīt, nacionālisti taču 15. maijā vienmēr dodas pie diktatora Kārļa Ulmaņa pieminekļa pašā Rīgas centrā! NA biedru vidū ir liela piekrišana, lai Latviju vadītu ar stingrāku roku, un demokrātijas apstākļos tas viņus padara par briesmīgiem nejauceņiem. Kas zina, nelegāli ieperinājušies LTV valdē, nacionāļi samazinās asaraino sižetu īpatsvaru par bēgļu pārgājienos ceļmalā palikušajiem, kas nav piedodami. Latvijā netrūkst tautiešu, kas ir patiesi internacionālisti un kosmopolīti, un tie vēlētos, lai nacionālisms sirdīs pamazām izžūst un pēc tam pavisam izkalst. Lai maldu mācība izgaist kā dūmi. Lai Zaķusalu (un rādžiņu arī) izventilētu pilnā apjomā, darbiniekus pēc kārtas vajadzētu nopratināt, vai redakcijās tomēr nav ielavījies kāds ekstrēms un galējs sprukstiņš, kam jaunībā bijusi tumša pagātne ar “Visu Latvijai” partijas biedra biļeti kabatā. Tos tad tīrīšanās jāneitralizē.

Pievienot komentāru

Komentāri (29)

 1. Visu cieņu Edvīnam. Kolabracionisti lai stāv pie ratiem.

 2. Taisni otrādi- mūsu valstī vajag nacionālu TV un radio. Par piemēru vajag ņemt radio “Merkurs”.

 3. Beltes izvēlēšana šim amatam jau norādīja, pa kuru ceļu ies šī, it kā sabiedriskā televīzija. Neaizmirsīsim, ka Belte ir bija Pervij Balķijskij Kanāla vadošs darbinieks. Viņš ieviesa vairākus Ušakova drauģeļus, vienlaicīgi arī dažas pazīstamas sorosītes un sāka konsekventi realizēt ļoti tendenciozu politiku attiecībā uz viedokļu paudējiem un to, kas ir svarīgs vai nesvarīgs ziņās. Daļa darbinieku nezina, kādā spēlē viņi piedalās, daļa zina vau nojauš, bet strādāt tad gribas. Lai būtu pavisam interesanti: krievu programmas vada bijusī Ušakova preses sekretāre, bet darbā pieņemti darbinieki, kas neprot latviski vispār.

 4. Kate 31. marts, 2016 09:35
  Atbildēt

  Latvijā uzplaukst mankurti, kas pārdodas par sviestmaizi, kas savu mātes valodu nomet par kājslauķi, kas valsts karogu izmanto par šņūdrautu, kam Brīvības piemineklis ir tikai tante Milda, kam Satversme ir tikai ķieģelis peļķē, lai tiktu pāri. No savām kabatām esam spiesti apmaksāt pārkrievošanas politikas realizāciju visām valstī dzīvojošām tautām, klausoties cik pakalpīgi un lišķīgi to dara deputāti, ministriju ierēdņi u.c. Labi, ka ir podziņa lai izslēgtu, lai nebūtu jāskatās šos sūda brāļus(citāta atkāŗtojums), kas pazaudējuši pašcieņu, mugurkaulu un pazudina Latvijas neatkarību.

 5. Skaidrs ka konfliktam starp sorosoīdiem un nacionālajiem naivulīšiem bija agri vai vēlu jānotiek. Ideoloģija un mērķi ir taču galīgi pretēji. Šis raksts ir kā nacionāļu vaids Sorosa pārspēka priekšā. Nacionāļiem nevar būt nekas kopējs ar Sorosoīdiem, kuru mērķis ir nacionālo valstu un robežu likvidēšana un globālas Lumpeniādas izveide. Te strādāts tiek daudzos virzienos. Pirmkārt ir nepieciešams nacionāli noskaņotus pilsoņus dažādi degradēt, izglītības “reforma” – degradācija, vieglo narkotiku legalizācija, sabiedrības “pederastizācija”, patērētāja kults, tolerastizācija utt. Nacionāļu idejas vairāk līdzinās putiniskajām, lai cik tas neliktos savādi. Nacionāļi taču ir pret pederastizāciju, pret robežu noārdīšanu, pret nacionālas valsts likvidāciju. Faktiski sorosoidālās struktūras būtu jāsāk krimināli vajāt par valsts pamatu graušanu, jo šie mērķi kas ietērpti skaistā nosaukumā “Atvērtā Sabiedrība” nemaz netiek slēpti. Sorosoidālās struktūras visiem līdzekļiem cenšas nepieļaut masu mediju nonākšanu “svešās” rokās, tāpēc domāju pēc šī raksta gaidāms pamatīgs uzbrukums – dubļu lavīna Egīlam Līcītim. Šodienas Latvijas nacionāļi pret sorosoidālajām struktūrām nespēs neko, jo lielu daļu viņus vienkārši nopirks un pārējos uztaisīs par kremliniem, krievmīļiem, vatņikiem, ar 19.gs. domāšanu atpalikušiem stagnātiem, netolerantiem rasistiem un homofobiem.

  • 100% , tas jau ilga slēptā veidā vismaz 15 gadus ,tikai tagad ieziemējas lūzuma līnijas …separācija. Nacionālam Blokam klūstot spēcīgākam ,vairojot līdzdomāt’\ajus tautā ,notiekot koncentrācijai un spēka pieaugumam arvien spēcīgāka būs LC-Vienotības pretdarbība !

 6. Valdnieks un nacionāļi? Labs 1 aprīļa joks! Viņš ir tas, kas producē tos vājprātīgos tv3 šovus no laukiem sākot un ar visu pārējo bezgaumību beidzot, viņu interesē tikai nauda. Pie tam pēc tam negribot maksāt darbiniekiem, nauda teju ar varu jāizspiež. Ar to viņš slavens kuluāros.
  Patreizējais ģendirs savācis pilnu komplektu ar sorosa struktūru stipendiātiem, tie arī nosaka toni, sākot ar bēgļu propagandu un visu pārējo. Zilajos ekrānos tas labi redzams.

 7. E. S’N’ORES K- GS , ME’S VECIE VILKI BU’SIM JU’SU PUSE’ ! UN VE’LE’TOS LAI JU’S BU’TU STIPRI GARA’ UN DVE’SELE’ ! S’IEM KOMUNI’STIEM VAJADZI’IGI KUSLI ,GARA’ VA’JI ,LOCA’MI PE’C PATIKAS BEZDVE’SELES L’AUTIN’I !!! LIETA’ TIEK LAISTI VISI IESPE’JAMIE LI’DZEKL’I , DRAUDI, S’ANTA’Z’A , UZPIRKS’ANA , APMELOS’ANA , ( VISS KP UN VDKa’ arsena’ls )! esmu to jau izbaudi’jusi uz savas a’das !! TURIETIES AR TAUTU UN ME’S BU’SIM AR JUMS ! DIEVS LAI JU’S SVE’TI’ ! IR SA’KUSIES GAISMAS E’RA ! AUGSTA’KAIS SAPRA’TS IR AR MUMS ,MUMS JA’BUT STIPRIEM GARA’ ! VEIKSMI !!!

 8. ZINU UN PAZI’STU S’OS ZOL’LAIZ’AS ARI’ MANI IR UZAICINA’JUS’I UZ STUDIJU . KAD IERADOS – APGA’JA APKA’RT UN – NEPAZINA !!!

 9. E. Šņore ir viens no inteliģentākajiem un patriotiskākajiem deputātiem Saeimā. Tāds arī izceļas starp veciem komūnistiem, zagļiem, krievmīļiem un pašlabuma meklētājiem. Diemžēl, Latvijas domu policijai un jaunizceptiem humānisma praviešiem patriotisms nav pa prātam — atskaitot ja tas ir kādā aizjūras valstī …

 10. Āboliņš jau gan tur būtu galīgi nederīgs. Kāds sakars ar sarkanbalti sarkano krāsu? Viņš taču ir psihopāts, morāli nelīdzsvarota būtne, kas nedrīkst ieņemt vadošu amatu. TV jau bija un aizgāja ar kasīšanos.

 11. Šnores kunga filma apstaigāja pasauli un, kā politiķis viņš nebaidās teikt to, ko noteikti domā un grib ne tikai lielākā daļa latviešu, ne mazums cittautiešu un droši arī Saeimas deputātu, tikai citiem kaut kas traucē runāt kā ir. Un tās bailes uztur masu mēdiji: viens Dieviņš zin vai Velns viņ sazin kā un kam izdevies nokomplektēt tādu aunu baru vai visos plašsaziņas līdzekļos.

 12. Ja uz šodienu TV 24 ieņem vadošo vietu latviski raidošo kanālu rindā,tad nav ko brīnīties.Labākie žurnālisti ,kas nebaudās pavērt muti platāk,arī pasmieties par nebūšanām.Vienīgais ,kas vēl ir līmenī 1. kanālā -kultūras raidījumi ar ”TE”.Par filmu atlasi LTV1 vispār var neizteikties ,siekalošanās pa dažādiem seriāliem,lētums.

 13. Latvijas Avīzi apmaksā SC.Un Līcītis ir kurpju slaucītājs .

 14. Līcītis šoreiz trāpījis kā naglai uz galvas. Ievēlēs vēl tādu, kas neļaus skalot smadzenes, piemēram, bērniem rādīt sirdi plosošas filmas par nelegālo migrantu slēpšanu (kādu nesen varējām vērot LTV).

 15. Pilnīga taisnība! Nevienam nebūtu nekādu iebildumu, ja tur kandidētu “foršie” puikas no Saskaņas, kuri tak ir savējie.

 16. LR1 jau sen un skaļi liberāļu taures skan – tajās cītīgi pūš gan Kārlis , gan Aidis.

 17. Labs raksts -kā parasti.Paldies! Bailes,ka plaši nerādīs (kā līdz šim)9.maija dzerstīšanos.

 18. Pedejos desmit gados biezi ir iznacis piedalities dazados latviskos un patriotiskos pasakumos visa Latvija,ja tur nepiedalas Valsts pirmas personas,tad LTV 1 praktiski nekad uz siem pasakumiem nebrauc,nefilme un nerada.Savukart sadas reizes biezi var redzet LNT operatoru Raiti Valteru un ari TV3 brauc un filme.Secinajums varam izdarit pasi.Neesmu NA biedrs un atbalstitajs.

  • Tiešām interesanti – kurš LTV un LR uzdod toni, nosakot ko filmēt/intervēt un ko nē?

   • Par LTV viss skaidrs – ar Pervij Baltijskij kanal tuvās attiecībās bijušais Beltes kungs.

   • Toni uzdod tie, kuriem ir iespēja vajadzīgajā brīdī uzlikt horizontālo taimkodu. Arī šogad 16.martā bija taimkods un taimkods būs 9.maijā, kad tiks radīta saskaņa, harmonija un sirsnīga draudzība starp latviešiem un latviešu tautas slepkavām okupantiem. Un bieži vien taimkods ir pirms pašvaldību un Saeimas vēlēšanām – pateicoties taimkodam mēs redzam vajadzīgās lietas un pareizos notikumus, un neaizvietojamus, kā arī izcili gudrus cilvēkus no augstiem valsts krēsliem.

 19. Nu, ja partijass biļete ir vienīgā šamos raksturojošā pazīme… Tad ar slotu tādus ne tikai no Zaķusalas… Vēl vajadzētu arī avīžu redakcijas izventilēt, lai skaidrio raksta uz vāka – partijas izdevums – tādi ir gan dzintarjūgendam, gan saskaniešiem – visi pār vienu kārti metami.

 20. Latvijā uzplaukst mankurti, kas pārdodas par sviestmaizi, kas savu mātes valodu nomet par kājslauķi, kas valsts karogu izmanto par šņūdrautu, kam Brīvības piemineklis ir tikai tante Milda, kam Satversme ir tikai ķieģelis peļķē, lai tiktu pāri. No savām kabatām esam spiesti apmaksāt pārkrievošanas politikas realizāciju visām valstī dzīvojošām tautām, klausoties cik pakalpīgi un lišķīgi to dara deputāti, ministriju ierēdņi u.c. Labi, ka ir podziņa lai izslēgtu, lai nebūtu jāskatās šos sūda brāļus(citāta atkāŗtojums), kas pazaudējuši pašcieņu, mugurkaulu un pazudina Latvijas neatkarību.

 21. Tie ne-nacionāļi(lasi: bezdzimtenes klaidoņi) jau
  Latviju drīz iztīrīs no latviešiem pavisam…
  Tad varēs biezie zagt viens no otra. 🙂
  Iepriekšējās vietas izzagtas, tagad sasteberējuši te.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Tie paši vēži un tā pati vecā kulīte!

Līdzšinējā varas partija ” Vienotība”, kura pēc pēdējām Saeimas vēlēšanām ir piedzīvojusi strauju reitingu kritumu, tagad izmēģinās laimi ar jaunu nosaukumu – “Jaunā Vienotība”. Partiju apvienībā “Jaunā Vienotība” darbojas “Vienotība”, “Kuldīgas novadam”, “Valmierai un Vidzemei” un “Tukuma pilsētai un novadam”. LTV ziņoja, ka “Jaunās Vienotības” identitāte arī turpmāk būšot zaļa, bet ar jaunu logo.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+