Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
23. augusts, 2016
Drukāt

“Bite”: Telekomunikāciju cenu celšana bija taisnīga (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Klientiem patērējot arvien vairāk, cenu celšana ir taisnīgs darījums, intervijā aģentūrai LETA sacīja telekomunikāciju operatora “Bite” vadītājs Ņikita Sergijenko.

1.jūlijā par 0,87 eiro tika celtas “Bites” tarifu plānu cenas, kas tika skaidrots ar nepieciešamību sekot līdzi strauji augošajām klientu vajadzībām. Savukārt jūlija vidū atsevišķu tarifu plānu cenas cēla “Tele2”.

Taujāts, vai cenu celšana ir Latvijas telekomunikāciju nākotne, Sergijenko mudināja aplūkot šo jautājumu no klientu pieprasījuma skatupunkta. “Pēdējos gados Latvijas patērētāji pērk arvien dārgākas un dārgākas ierīces, un, iegādājoties viedtālruni, cilvēki sāk to lietot,” sacīja Sergijenko. “Pašlaik mūsu vidējais klients mēnesī patērē divus gigabaitus (GB) mobilo datu, lai gan tikai pirms pāris gadiem tie bija daži simti megabaitu (MB).”

“Ir ļoti liels patēriņa pieaugums, un, kā redzam, cilvēki ir gatavi maksāt vairāk, lai dabūtu vairāk,” piebilda uzņēmuma vadītājs.

“No otras puses, laikā, kad pievienojos “Bitei”, tas bija laikā pēc krīzes, vidējais klienta rēķins bija apmēram 16 eiro, šodien tie ir astoņi līdz deviņi eiro,” turpināja Sergijenko. “Cilvēki šodien maksā divreiz mazāk, patērējot krietni vairāk.”

“Šāda cenu celšana ir taisnīgs darījums,” uzskata Sergijenko.

“Bite Latvija” pērn apgrozīja 67,056 miljonus eiro, bet nopelnīja 5,258 miljonus eiro. Uzņēmums pilnībā pieder Lietuvā reģistrētajam “Bite Lietuva UAB”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. un par taisnīgumu te vispār nebūtu ko spriedelēt

  2. vai visi cilvēki ir gatavi maksāt vairāk, lai kāds dabūtu vairāk? Ja tālrunis ir vajadzīgs tikai un vienīgi zvanīšanai, tad kāpēc man būtu jamaksā par to, lai citiem kas vairāk tiek?

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (2)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+