Latvijā
Kriminālziņas

Biznesmenis Vecrīgā ar auto notriec juristi Ievu Branti 16

Foto LETA/Facebook.com LA. lv kolāža

Šodien satiksmes negadījumā Vecrīgā cietusi juriste Ieva Brante, kuru ar savu automašīnu notriecis afgāņu izcelsmes uzņēmējs Gulams Mohammads Gulami, sociālajā tīklā “Facebook” raksta pati Brante.

“Diena, kad tevi Vecrīgā notriec auto, pasaka #FuckOff un mierīgi aiziet uz “Hotel Garden Palace”. Gaidu policiju. Būu un es esam veselas,” piedzīvotajā dalās pilsoniski aktīvā juriste.

Brante ar velosipēdu braukusi taisni pa ietves daļu – nost no automašīnām. Kāds auto no aizmugures viņu apsteidzis un nogriezis ceļu. Lai izvairītos no sadursmes sieviete sabremzējusi, atsitusies pret apmali un nokritusi.

Autovadītājs izkāpis ārā no automašīnas, taču uz lūgumu palīdzēt atbildējis: “Pati vainīga!” un aizgājis uz viesnīcu.

Vēlāk viņa atklāj: “Pie stūres bija tas pats skandalozais afgāņu izcelsmes Latvijas uzņēmējs, kurš iesaistīts neskaitāmos skandālos un tiesas prāvās, Gulams Mohammads Gulami.”

“Lieki teikt, ka dzīvojamā zonā mums ir priekšroka. Lieki teikt, ka cietušam ir jāpalīdz. Mani vienkārši atstāja,” raksta Brante.

Juriste savukārt uzteic likumsargu un mediķu darbu, norādot, ka policija šajā situācijā rīkojusies profesionāli un atsaucīgi, savukārt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki – atbildīgi un izpalīdzīgi.

LA.lv