BK “Jēkabpils” izcīna trešo uzvaru Baltijas līgā 0

Pie trešās uzvaras šīs sezonas Baltijas Basketbola līgas (BBL) regulārā čempionāta mačos otrdien tika Latvijas pērnās sezonas trešā spēcīgākā komanda “Jēkabpils”, kas savā laukumā ar 76:74 (19:20, 22:16, 21:23, 15:15) pārspēja Kazahstānas komandu Atirau “Barsi”, kuras treneru kolektīvā strādā latvietis Edmunds Valeiko.
“Jēkabpils” sastāvā pa 14 punktiem guva Rinalds Sirsniņš, Sandis Silavs un lietuvietis Modests Kumpis.
Šo dueli abas komandas aizvadīja punkts punktā, lai gan dueļa sākumā “Jēkabpils” nonāca iedzinējos ar 5:16. Tomēr mājinieki spēja atspēlēties un pirmo puslaiku noslēdza ar piecu punktu handikapu – 41:36. Abas vienības aizvadīja spraigu otro puslaiku, bet, sākoties pēdējām trim minūtēm, Latvijas klubs atradās iedzinējos ar 70:73. Tomēr turpmākajā laikā “Jēkabpils” sekmīgi spēlēja aizsardzībā, 22 sekundes pirms beigām ar Sanda Silava precīzo tālmetienu izvirzoties vadībā ar 75:73. Mājiniekiem šo nelielo pārsvaru arī izdevās nosargāt, tiekot pie sava trešā panākuma šīs sezonas BBL turnīrā.
Zīmīgi, ka Valeiko ir bijušais “Jēkabpils” komandas galvenais treneris, turklāt ar šo vienību viņš strādāja vēl iepriekšējā sezonā.