bkvalmiera.lv

BK “Valmiera” basketbolisti zaudē Viļņas “Sakalai” un neiekļūst BBL izslēgšanas spēlēs 0

BK “Valmiera” basketbolisti piektdien viesos ar 55:61 zaudēja Viļņas “Sakalai” komandai un neiekļuva Baltijas Basketbola līgas (BBL) izslēgšanas spēlēs, informē organizatori.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Rezultatīvākais Latvijas komandā bija Jānis Kaufmanis, kurš guva 13 punktus, bet Jāņa Bērziņa rēķinā bija deviņi punkti un 10 atlēkušās bumbas zem groziem.

Pirmo ceturtdaļu uzvarēja Vara Krūmiņa trenētā komanda (21:14), taču pēc tam iniciatīvu pārņēma “Sakalai”. Trīs ar pusi minūtes pirms spēles beigām “Valmiera” atradās iedzinējos ar 13 punktiem (44:57), taču tad guva 11 punktus pēc kārtas un pietuvojās līdz 55:57. Diemžēl beigas veiksmīgāk nospēlēja “Sakalai”, kuriem šī bija tikai pirmā uzvara otrajā grupu kārtā, un Viļņas klubs vairs nepretendēja uz iekļūšanu izslēgšanas spēlēs.

Otro grupu kārtu valmierieši noslēdza ar trīs uzvarām trīs spēlēs, kas viņus F grupā ierindoja trešajā vietā. Uzvaras gadījumā BK “Valmiera” apsteigtu citu Lietuvas klubu “Šiauliai” un iekļūtu ceturtdaļfinālā.

Pēc BK “Valmiera” spēles kļuva zināms, ka ceturtdaļfinālā BK “Ventspils” spēlēs ar “Šiauliai”, bet “Barons kvartāls” pretinieki būs Tartu “TU/Rock” basketbolisti.