Foto – Juris Kalniņš

BK “Valmiera” iekļūst LBL pusfinālā 0

BK “Valmiera” basketbolisti otrdien savā laukumā Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēlē ar 71:61 uzvarēja Latvijas Universitāti (LU) un iekļuva pusfinālā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

Sērijā līdz divām uzvarām Valmieras klubs izcīnīja panākumu ar 2-1. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Pāvels Veselovs, bet Raimonds Gabrāns guva 14 punktus. LU komandā ar 24 punktu guvumu izcēlās Kristaps Dārgais.

“Valmiera” jau no spēles sākuma kontrolēja cīņas gaitu un pirmā puslaika izskaņā pārsvaru palielināja līdz 11 punkitiem (37:26). Spēles otro puslaiku labāk iesāka LU basketbolisti, kriem izdevās 19:6 izrāviens un 26. minūtē pēc Žaņa Peinera metiena studenti uz brīdi pat pabija vadībā – 43:45. Tomēr atlikušajā spēles dalā atkal pārāki bija valmierieši, spēles beigās pārsvaru palielinot līdz desmit punktiem.

Pusfinālā BK “Valmiera” tiksies ar BK “Ventspils” basketbolistiem, kas LBL pamatturnīru noslēdza otrajā vietā un ceturtdaļfinālā varēja nespēlēt. Pirmā spēle 26. aprīlī paredzēta Ventspilī, otrā 29. aprīlī Valmierā.

Otro pusfināla pāri veidos LBL regulārā čempionāta uzvarētāji “VEF Rīga” un “Barons kvartāls”, šajā sērijā pirmā spēle 25. aprīlī pulksten 18 Hanzas vidusskolas zālē, otrā – 26. aprīlī Smiltenē.