BK “Ventspils” aizsardzība aptur baronus 0

LBL čempionāta pirmajā sezonas spēlē Ventspilī laukuma saimnieki BK “Ventspils” ar 68:52 pārspēja “Barons kvartāls” komandu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 382
Uzņēmējs nosauc visbirokrātiskākās valsts iestādes, kuras būtu likvidējamas: Šādi es, protams, varu sev audzēt ienaidniekus 30
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Ventspilnieku trenera Roberta Štelmahera basketbola kredo ir aizsardzība un cīņa katrā spēles epizodē. Pagaidām šī filozofija nes ne tikai uzvaras, bet arī patīkamus ierakstus ielaisto punktu ailē – pirmajā BBL spēlē Palangā tie bija 44 punkti, pret baroniem – 52. Spēles iznākums faktiski tika izšķirts jau pirmajās desmit minūtēs, kad septiņu minūšu laikā rīdzinieki ne reizi nedabūja bumbu grozā no spēles. Tiesa, ne vienmēr tas bija aizsardzības nopelns – basketbols abu komandu izpildījumā bija pavisam rudenīgs.

Roberts Štelmahers (BK “Ventspils” galvenais treneris): “Gribētu apsveikt komandu ar pirmo uzvaru. Pirmā spēle mājās, varbūt bija kaut kāda nervozitāte. Pretī nestandarta komanda, bet neizmantojām savas iespējas. Īpaši groza apakšā. Vajadzēja nospēlēt vairāk uz pieredzi, mierīgāk un pareizāk. Tā nāk ar laiku, ar svarīgām spēlēm – mēs tomēr esam jauna komanda. Bija arī labas lietas un centība bija visiem.

Aksels Vairogs: “Uzvara ir, tas laikam ir vienīgais pozitīvais moments. Ir daudz jāstrādā, jātrenējas, neesam apmierināti ar sniegumu. Viņiem nebija atslēgas spēlētājs (savainots Ilmārs Bergmanis – aut.), otrais puslaiks zaudēts – kas tas ir…”

Mārtiņš Gulbis (“Barons kvartāls” galvenais treneris): “Daudziem tā bija pirmā pieredze tādā līmenī. Prieks, ka otrajā puslaikā saņēmāmies un otro spēles daļu pat vinnējām. Gandarījums par čaļiem, kas gāja, spēlēja un cīnījās. Puslaika pārtraukumā izdarījām pareizos secinājumus. Vēl viens uzdevums bija uzvarēt grozu ,arī izdarījām.”

LBL ČEMPIONĀTS

BK “Ventspils” – “Barons kvartāls” 68:52 (18:8, 36:18, 55:32).  Bērziņš 11, Timma, Simss pa 10, Laksa, Meiers pa 8, Tīls 7, Lejasmeiers 4, Vairogs, Jonāts pa 3, Valters, Pinete pa 2; Gulbis 20, Miezis 11, Epners, Zonne pa 5, Brūniņš, Mētra pa 4, Rozītis 3.