BK “Ventspils” Eirokausā – piektā uzvara piecās spēlēs 0

BK “Ventspils” basketbolisti otrdien savā laukumā Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas Izaicinājuma kausa turnīra spēlē ar 79:59 pārliecinoši pārspēja Somijas klubu Tamperes “Pyrinto”, informē organizatori.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Ventspilnieki pirmās grupu kārtas turnīrā izcīnīja piekto uzvaru piecās spēlēs, un joprojām ieņem pirmo vietu C grupā. Vietu otrajā grupu kārtā Latvijas klubs bija nodrošinājis jau pirms šīs spēles.

Mājinieku rindās rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Artūrs Bērziņš, bet 13 punktus guva Mārtiņš Meiers, kurš izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas. Viesu komandā ar 12 punktu guvumu izcēlās Kenets Lovs.

Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas, kurā BK “Ventspils” uzvarēja ar 15:12, mājinieku pārsvars izpaudās otrajā ceturtdaļā un pēc puslaika mājinieki atradās jau pārliecinošā vadībā ar 46:28. Savukārt pēc trešās ceturtdaļas Latvijas kluba pārsvars sasniedza jau 30 punktus – 67:37, un tikai pēdējās desmit minūtēs “Pyrinto” nedaudz samazināja rezultāta starpību.

Pēdējo spēli pirmajā grupu kārtā BK “Ventspils” aizvadīs pēc nedēļas, kad uzņems Zviedrijas klubu Sēderteljes “Kings”.