foto – liepajaslauvas.lv

BK “Ventspils” nervozā galotnē panāk piekto spēli bronzas sērijā 0

“Ventspils” komanda pirmdien otro spēli pēc kārtas pārspēja “Liepāja”/”Triobet” vienību, tādējādi pagarinot sēriju cīņā par Latvijas Basketbola līgas (LBL) bronzas medaļām.
“Ventspils” panākumu guva pretinieku laukumā ar rezultātu 98:95 (19:26, 28:22, 19:21, 32:26), sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Mača sākumā veiksmīgāk spēlēja liepājnieki, pirmajā ceturtdaļā iegūstot septiņu punktu pārsvaru, taču turpinājumā ventspilnieki atspēlējās un puslaikā pārtraukumā mājinieki devās ar viena punkta vadību. Trešajā ceturtdaļā vairākkārt notika vadības maiņa, taču lielāko pārsvaru spēja iegūt “Liepāja”/”Triobet”, tiekot četrus punktus priekšā pretiniekiem.

Ceturtās ceturtdaļas sākumā liepājnieki iekrāja piecu punktu pārsvaru, taču turpinājumā iniciatīvu pārņēma “Ventspils” komanda. Nepilnas divas minūtes pirms mača pamatlaika beigām ventspilnieki ieguva desmit punktu vadību, taču minūtes laikā liepājnieki rezultāta starpību samazināja līdz diviem punktiem. Saspringtā mača galotnē abas komandas apmainījās ar kļūdām, kā rezultātā “Ventspils” vienība nosargāja vadības grožus un svinēja uzvaru.

“Ventspils” rindās amerikānis Villijs Dīns guva 25 punktus, Māris Gulbis iemeta 21, bet amerikānis Demjers Pitss atzīmējās ar 16 punktiem.
“Liepāja”/”Triobet” sastāvā amerikānis Kristofers Ričardss guva 22 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, pa 14 punktiem katrs iemeta brāļi Gints un Jānis Antropi, bet 13 pievienoja Toms Leimanis.
Sērijas izšķirošā – piektā – spēle notiks otrdien Ventspilī.