Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Alvīne
Sestdiena, 16. decembris, 2017
20. jūlijs, 2012
Drukāt

BK “Ventspils” noslēdz līgumu ar amerikāņu aizsargu Simsu

bkventspils.lvbkventspils.lv

Basketbola klubs “Ventspils” noslēdzis līgumu ar amerikāņu saspēles vadītāju Donaldu Simsu, vēsta kluba oficiālā mājas lapa.

Divdesmit piecus gadus vecais basketbolists Ventspilī ieradīsies augusta sākumā.

Donalds Sims savu basketbolista karjeru uzsācis, studējot un spēlējot “Appalachian State” koledžas basketbola komandā, laika posmā no 2007. gada līdz 2011. gadam. Pēc koledžas absolvēšanas devies uz NBA attīstības līgas (D – League) komandu “Reno Bighorms”, aizvadot komandas sastāvā astoņas spēles, laukumā vidēji pavadot 22,1 minūti, gūstot 6,9 punktus un 2,9 reizes rezultatīvi asistējot. 2012. gada janvārī dodas uz Dienvidamerikas valsti Venecuēlu, kur pievienojas vietējam basketbola klubam “Gaiteros de Zulia”. Sims “Gaiteros de Zulia” sastāvā aizvadīja 36 spēles, laukumā vidēji pavadīja 34,2 minūtes, guva 24,1 punktus un 3,5 reizes rezultatīvi asistējis, kļūstot par visa turnīra rezultatīvāko spēlētāju.

“Šobrīd mūsu komandas rīcībā saspēles vadītāju pozīcijā ir divi ventspilnieki Dāvis Lejasmeiers un Dāvis Čoders, tomēr vēlējāmies piesaistīt vēl vienu saspēles vadītāju – viesspēlētāju,” kluba mājas lapā citēts BK “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Ralfs Pleinics. “Visi trīs spēlētāji ir gatavi spēlēt arī otrā “numura” pozīcijā. Sims ir spēlētājs, kurš spēlē enerģisku, acij tīkamu basketbolu, var uzņemties līdera lomu izšķirošajos brīžos, pietiekami racionāls un produktīvs. Gaidīsim Simsu ierodamies Ventspilī, lai veiktu nepieciešamās medicīniskās pārbaudes un uzsāktu gatavoties nākamai sezonai. Ticam, ka Donalds būs labs palīgs laukumā un patīkams komandas biedrs ārpus tā.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+