BK “Ventspils” otrajā puslaikā salauž jūrmalnieku pretestību 0

bk “Ventspils” savā laukumā Latvijas Basketbola līgas (LBL) mačā trešajā ceturtdaļā salauza “Jūrmala/Fēnikss” pretestību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 80:62.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 107
“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa.” Vai varētu aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri? 400

Ventspilnieku labā 17 punktus guva Artis Ate, 16 sameta Kristaps Janičenoks un Kvameins Mičels, kurš arī atdeva septiņas rezultatīvas piespēles un pārtvēra piecas bumbas. Jūrmalnieku rindās Māris Ziediņš guva 13 punktus, bet 10 sameta komandas kapteinis Edgars Jeromanovs.
BK “Ventspils” sastāvā ar pieciem punktiem debitēja uz pārbaudes laiku aicinātais amerikānis Demjers Pitss.

Pēc pirmā puslaika viesu komanda atradās vadībā ar trīs punktu pārsvaru, taču trešajā ceturtdaļā ventspilnieki pārņēma iniciatīvu un iekrāja 10 punktu vadību, ko jūrmalnieki turpinājumā vairs nespēja atspēlēt.

BK “Ventspils” šosezon septiņos LBL mačos guva sesto uzvaru, savukārt “Jūrmala/Fēnikss” piedzīvoja ceturto zaudējumu sešās spēlēs.
Sestdien LBL čempionātā tiks aizvadītas divas spēles. BK “Jēkabpils” uzņems “Barons/LDz”, pie “Valmiera/Ordo” viesosies “Latvijas Universitāte”.

LBL ČEMPIONĀTS
BK “Ventspils” – “Jūrmala/Fēnikss” 80:62
(17:15, 14:19, 24:11, 25:17). Ate 17, Janičenoks 16, Mičels 16+7RP+5PB – Ziediņš 13, Jeromanovs 10